درحال بروز رسانی/ گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از مصر

آغاز روز پایانی مسابقات تکواندو نونهالان جهان/ برتری رستمی در نخستین مبارزه

روز چهارم و پایانی از سومین دوره مسابقات تکواندو نونهالان جهان از صبح امروز(یکشنبه) در سالن المپیک ورزش و جوانان شرم‌الشیخ مصر آغاز شد.

خبرنگار اعزامی از مصر، روز چهارم و پایانی از سومین دوره مسابقات تکواندو نونهالان جهان از صبح امروز(یکشنبه) در سالن المپیک ورزش و جوانان شرم‌الشیخ مصر آغاز شد و ۵ نماینده(۳ پسر و ۲ دختر) تکواندو ایران به روی شیاپ‌چانگ رفتند.

وزن ۴۹- کیلوگرم پسران:
شایان رستمی نماینده وزن ۴۹- کیلوگرم ایران در دور نخست و در مرحله یک هشتم‌نهایی به مصاف "نیهاد عباسف" از آذربایجان رفت و با نتیجه ۳۱ بر ۱۸ به برتری رسید. رستمی در مرحله یک‌چهارم نهایی با "وینای کومار" از هندوستان دیدار خواهد کرد.

وزن ۵۷- کیلوگرم پسران:
صدیق رحیمی‌نیا نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان در دور نخست و در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف "رومن پارخومنکو" از اوکراین خواهد رفت.

وزن ۶۱- کیلوگرم پسران:
امیررضا قاسمی نماینده وزن ۶۱- کیلوگرم ایران در دور نخست و در مرحله یک هشم نهایی به مصاف "باسل ابوکلاف" از فلسطین خواهد رفت.

وزن ۳۷- کیلوگرم دختران:
مبینا نعمت‌زاده نماینده وزن ۳۷- کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف " آلیسا گریزیمنکو" از اوکراین خواهد رفت.

وزن ۵۹+ کیلوگرم دختران:
آناهیتا توکلی نماینده وزن ۵۹+ کیلوگرم کشورمان قرار بود در دور نخست به مصاف "دارین فرج" از فلسطین برود که این حریف وارد شیاب چانگ نشد و وی به دور بعدی راه یافت. توکلی در مرحله یک چهارم نهایی با " بنگوسو ایلماز" از ترکیه پیکار خواهد کرد.

ادامه دارد...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار