از عملکرد تیم به هیچ عنوان رضایت ندارم

طلایی: برخی از ملی‌پوشان دور از حد انتظار و بسیار ضعیف ظاهر شدند/ تابع تصمیم شورای فنی هستم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: برخی از ملی‌پوشان در مسابقات جهانی فرانسه دور از حد انتظار و بسیار ضعیف ظاهر شدند.

، محمد طلایی اظهار داشت: برخی از ملی‌پوشان دور از حد انتظار و بسیار ضعیف ظاهر شدند و اصلا در اندازه کشتی ایران مبارزه نکردند. پیمان یار احمدی، امیر محمدی، بهنام احسان‌پور و رضا اطری به هیچ عنوان در حد و اندازه‌های خودشان کشتی نگرفتند و بسیار ضعیف ظاهر شدند.

وی ادامه داد: یدالله محبی در حد و اندازه‌های خودش کشتی گرفت و شاید با ۲ بردی که بدست آورد قانع شد وگرنه حتما او هم می‌توانست به مدال برسد. نصیری و حسین‌خانی هم بر اثر اشتباهات فنی که داشتند نتوانستند صاحب مدال شوند.

طلایی تصریح کرد: شاید اگر ما امروز در رقابت‌های جهانی از برخی از چهره‌های نامدارمان بدون در نظر گرفتن فرآیند انتخابی استفاده می‌کردیم الان همه خوشحال بودند.

وی خاطرنشان کرد:در مجموع از عملکرد تیم به هیچ عنوان رضایت نداریم، اما برای اینکه نسل جدیدی را به کشتی کشورمان معرفی کنیم باید پای مسابقات انتخابی بایستیم و البته عملکرد خارجی کشتی‌گیران را نیز مد نظر قرار دهیم.

طلایی در پایان گفت: در جلسه شورای فنی حاضر می‌شوم و گزارش عملکرد خود، اعضای کادر فنی و کشتی گیران را به اعضا ارائه می‌دهم و در نهایت تابع تصمیم این عزیزان و فدراسیون هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار