دی‌فرانچسکو: حق رُم بود که بازی را ببرد/ شانس درِ خانه اینتر را زد و از ما رو برگرداند

سرمربی تیم فوتبال رم بدشانسی را دلیل شکست خانگی شاگردانش برابر اینتر دانست و ادعا کرد که مردان او عملکرد مستحق کسب پیروزی ارائه کرده‌اند.

، اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو در واکنش به شکست خانگی ۳ بر یک تیم فوتبال رم در خانه برابر اینتر در هفته دوم سری A که در آن جالوروسی برد یک بر صفر از میهمان پیش افتاده بود، گفت: ما بد شانس بودیم وگرنه ۳ بار شوت‌های‌مان به تیر دروازه نمی‌خورد. برای بردن چنین بازی‌هایی شما باید شانس هم داشته باشید و اینتر واقعاً خوش‌شانس بود، البته منکر این نمی‌شوم که بازیکن ما هم مرتکب اشتباهات ساده‌لوحانه‌ای شدند به خصوص در صحنه‌ای که اینتر گل اولش را به ثمر رساند. ما موقعیت‌های فراوانی خلق کردیم اما به گل تبدیل نشدند.

وی افزود: هفته پیش همه از اینکه ما بیش از اندازه کُند بازی می‌کردیم و موقعیت گل نداشتیم، شکایت می‌کردند اما این بار آنها از اینکه ما از موقعیت‌های‌مان استفاده نکردیم، شکایت دارند. تا دقیقه ۷۰ ما با وجود آنکه یک هافبک میانی‌مان را در سمت راست خط دفاع قرار داده بودیم، به اندازه کافی خوب بازی کردیم. چیزی که من دوست نداشتم این بود که ما پس از گل تساوی اینتر تعادل بازی‌مان را از دست دادیم و به همین دلیل مانند یک تیم بزرگ رفتار نکردیم.

دی‌فرانچسکو ادامه داد: ما باختیم اما واقعیت این است که ۷۰ دقیقه عالی بازی کردیم و از هر نظر فوق‌العاده بودیم. گاهی اوقات توپ را از اینتری‌ها در نیمه زمین خودشان پس می‌گرفتیم و برای آنها انواع و اقسام مشکلات را به وجود آوردیم. ما باید در زدن ضربات آخرمان کارآمدتر بودیم و از موقعیت‌های‌مان بهتر استفاده می‌کردیم. به شیوه‌ای اجتناب ناپذیر با نداشتن یک دفاع راست تخصصی، سمت راست ما دچار مشکل بود. بابت نتیجه حسرت می‌خوردم چون می‌دانم که خبرنگاران فقط به این نتیجه نگاه می‌کنند اما من باید عملکرد تیمم را هم ارزیابی کنم. اگر امشب یک تیم بود که لیاقت پیروزی را آن هم با دو گل اختلاف داشت، آن تیم رم بود.

درجریان بازی زمانی که هنوز توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرده بود، اتفاق عجیبی رخ داد. به نظر می‌رسید که میلان اسکرینیار بازیکن اینتر در محوطه جریمه روی دیه‌گو پروتی مرتکب خطا شده است اما با این وجود از تکنولوژی کمک داور ویدئویی برای بررسی مجدد آن صحنه استفاده نشد.

دی‌فرانچسکو درباره آن اتفاق هم گفت: اگر داوران قرار نبود به سود ما پنالتی اعلام کنند، نباید کرنر هم می‌دادند. نکته احمقانه، اعلام کرنر به سود ما بود. حیف شد چون من دیگر سرمربی ساسولو نیستم و در تیمی بزرگتر مانند رم هستم پس از داوران انتظار دارم که با تمرکز بیشتری قضاوت کنند. بازیکنان من تمام تلاش‌شان را انجام دادند اما زمانی که داشتند سعی می‌کردند به هر قیمتی بازی را ببرند، تعادل‌شان را از دست دادند. وقتی شما گل نمی‌زنید باید ریسک باختن بازی را به جان بخرید و اینتر هم در ضد حملات به ما ضربه زد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار