مقابل رُم مزد ذهنیت خوب‌مان را گرفتیم

اسپالتی: طرفداران توتی مرا هو کردند، نه هواداران رم/ امسال به فینال لیگ قهرمانان فکر می‌کنیم!

سرمربی نراتزوری از رویکرد شاگردانش برای پایان دادن به طلسم ناکامی‌‌های متوالی‌شان در خانه رم ابراز خرسندی کرد.

، تیم فوتبال اینتر شب گذشته (شنبه) در حالی میزبان خود رم را در هفته دوم سری A با نتیجه ۳ بر یک در استادیو المپیکو شکست داد که با نتیجه یک بر صفر از این تیم عقب افتاده بود. ۲ گل مائورو ایکاردی و یک گل دیرهنگام دیگر از ماتیاس وسینو، سبب شد تا نراتزوری اولین پیروزی‌اش در خانه جالوروسی را از سال ۲۰۰۸ کسب کند.

لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر که تا فصل گذشته هدایت رم را برعهده داشت در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: در نیمه اول به اندازه کافی برای چرخاندن توپ در سراسر زمین سریع نبودیم و به همین دلیل حریف توانست به بازی‌اش سروسامان دهد و در تصاحب توپ موفق باشد. همه می‌دانند که برای بازی در چنین ورزشگاهی اگر برنامه مشخصی برای بازی‌تان نداشته باشید، تحت فشار قرار می‌گیرید. در نیمه اول رم بهتر از ما بازی کرد. ما شروع به تغییر دادن ذهنیت تیم‌مان کرده‌ایم و کمی زمان می‌برد تا به این سبک بازی عادت کنیم. بازی هفته گذشته‌مان برابر فیورنتینا هم خطرناک بود. بنابراین کسب دو پیروزی برابر آن تیم و اکنون رم به ما اعتماد به نفس داد، البته شما برای بردن چنین بازی‌هایی به کمی شانس هم نیاز دارد که امشب ما داشتیم.

سرمربی سابق جالوروسی افزود: رم در نیمه اول بهتر بود و سه بار توپ را به تیرک زد. به همین دلیل می‌گویم که ما خوش‌شانس بودیم. شانس اما به تیمی که شجاعت نشان دهد رو می‌آورد و ما با وجود اشتباهات ساده‌ای که مرتکب شدیم، به طور مداوم در حال حمله بودیم. در نیمه دوم با ژوائو ماریو سعی کردیم حملات‌مان را افزایش دهیم. ما در تمام ۹۰ دقیقه می‌‌خواستیم این‌طور بازی کنیم حتی زمانی که ۲ بر یک جلو افتادیم. با این حال اگرچه ۳ گل زدیم و خوش‌شانس بودیم، موقعیت‌های گلزنی دیگر هم داشتیم. ما پاداش رویکردمان را گرفتیم و باید به کاری که انجام می‌دهیم ایمان داشته باشیم.

اسپالتی در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش به یک بازیکن دیگر نیاز دارد تا به یک مدعی جدی برای کسب اسکودتو تبدیل شود، با خبرنگاران مزاح کرد و گفت: ما امسال به فینال لیگ قهرمانان فکر می‌کنیم اما فکر نمی‌کنم که از عهده‌اش برآییم. بگذارید واقع‌بین باشیم. همه چیز مثل باد کردن بادکنک است. پس اگر دوم شویم، انگار شکست خورده‌ایم. اینتر تیم خوبی است اما هنوز نیاز به پیشرفت دارد.

هواداران رم از سرمربی سابق‌شان استقبال سردی انجام دادند. او در پاسخ به این پرسش که آیا با فرانچسکو توتی، کاپیتان سابق جالوروسی ملاقاتی برای آشتی کردن با او داشته است یا نه، اظهار داشت: گذر ما به هم نیفتاده است. اگر آنها بخواهند من آماده دوستی هستم. هواداران مرا «هو» کردند چون فکر می‌کنند که من دلیل بازنشستگی توتی هستم. من اما الان دیگر سرمربی رم نیستم و توتی می‌‌توانست به دوران بازیگری‌اش ادامه دهد. طرفداران توتی مرا «هو» کردند اما من هواداران رم پیام‌های محبت‌آمیزی به من دادند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار