در گفت‌وگو با تسنیم

عاشوری: بازی برابر پیکان ما را به آینده امیدوار کرد/ پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد

عملکرد فولاد خوزستان مقابل پیکان در هفته پنجم لیگ برتر هافبک این تیم را به آینده امیدوار کرده است.

علی‌اصغر عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره شکست فولاد خوزستان برابر پیکان در هفته پنجم لیگ برتر گفت: ما به هیچ عنوان مستحق باخت نبودیم و خیلی خوب بازی کردیم. متأسفانه موقعیت‌های ما تبدیل به گل نشد و روی یک صحنه کرنر به خاطر بی‌تجربه بودن، گل خوردیم. در ادامه هرچه حمله کردیم نتیجه نداد و متأسفانه شکست خوردیم.

وی در مورد گل فولاد در این مسابقه که مردود اعلام شد نیز تأکید کرد: متأسفانه داور اشتباه کرد و گل سالم ما قبول نشد. حتی بازیکنان پیکان هم قبول داشتند گل ما سالم بود و خودمان را آماده خوشحالی کرده بودیم که داور به یکباره سوت زد. ما فکر می‌کردیم او به نشانه گل وسط زمین را نشان دهد، ولی خطا گرفت. ما اصلاً نفهمیدیم او خطای چه کسی را گرفت!

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به عملکرد این تیم در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر اظهار داشت: ما تمامی بازیکنان‌مان را در این پنج بازی در اختیار نداشتیم، اما عملکردمان قابل قبول بود. مطمئن باشید بازی به بازی هم بهتر می‌شویم. نمایش ما مقابل فولاد طوری بود که به آینده امیدوار شدیم و قطعاً روزهای خوبی خواهیم داشت.

عاشوری در پاسخ به این پرسش که امسال کدام تیم مدعی قهرمانی است، تصریح کرد:‌ به نظر من پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار