نمی‌دانم باز هم برای مبارزه روی رینگ خواهم رفت یا نه

مک‌گرگور: می‌ودر واقعاً خونسرد مبارزه می‌کرد/ خسته شده بودم و تعادل نداشتم

مبارز آزاد ایرلندی پس از قبول شکست برابر قهرمان بوکس سنگین وزن جهان به قدرت و مهارت حریفش اذعان داشت و گفت مطمئن نیست که دوباره بخواهد برای مبارزه روی رینگ برود.

، کانر مک‌گرگور، قهرمان جهان در رشته مبارزه آزاد (UFC) امروز (یکشنبه) در مبارزه پرسروصدای خود با فلوید می‌ودر در آمریکا تن به شکست داد. او در حالی در راند دهم تسلیم شد که در سه راند اول نمایش خوبی ارائه کرد و حریف آمریکایی‌اش را تحت فشار گذاشت.

برنامه‌ مک‌گرگو این بود که تا جای ممکن به حملاتش ادامه دهد اما او از راند چهارم دیگر برای حفظ تعادلش مشکل داشت. وی اگرچه نبرد شجاعانه‌ای انجام داد اما با توجه به اینکه رشته تخصصی‌اش مبارزات آزاد است، به هیچ وجه تکنیک‌های می‌ودر را برای زدن مشت‌های مؤثر و از آن مهمتر گرفتن گارد برای مهار ضربات سنگین حریف آمریکایی‌‌اش را نداشت.

مک‌گرگور در پایان مسابقه تأکید کرد که آن‌قدرها از می‌ودر ضعیف‌تر ظاهر نشده و اینکه می‌‌خواست تا دو راند پایانی به او فشار بیاورد.

قهرمان مبارزات آزاد، در پایان مسابقه گفت: او (می‌ودر) واقعاً با تمرکز و خونسرد مبارزه می‌کرد. فکر می‌کنم او به حقش رسید. مبارزات او واقعاً فوق‌العاده بود‌ه‌اند.

مک‌گرگور که در چند ماه پیش از مسابقه رجزخوانی‌های فراوانی برای حریف آمریکایی‌اش انجام داد و حتی در طول مسابقه هم با وجود دریافت ضربات سنگین، با گرفتن ژست‌های تمسخر‌آمیز سعی در به هم زدن آرامش حریف آمریکایی‌اش داشت، ادامه داد: فکر می‌کنم که رقابت نزدیکی بود و خیلی زود که متوقف شود. من اما احساس می‌کنم که وقتی خسته می‌شوم، کمی تعادلم به هم می‌ریزد.

مک‌گرگور در پاسخ به این سؤال که آیا باز هم هوس خواهد کرد در رشته‌ای غیرتخصصی مانند بوکس روی رینگ برود؟ ببینیم چه می‌شود، الان نمی‌دانم. مبارزه آزاد؟ بله حتما.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار