برای جوان کردن تیم ملی قدوس، چشمی و نورافکن را اضافه کردیم

کی‌روش: با ۳۷ نخبه خودمان را برای جام جهانی آماده می‌کنیم/ باید رکورد یوزهای ایرانی را حفظ کنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد نحوه آماده‌سازی تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۱۸ و همچنین دو بازی باقیمانده در انتخابی این رقابت‌ها مسائلی را مطرح کرد که مهم‌ترین آن کار کردن با گروهی ۳۷ نفره است.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به دعوت از بازیکنان جدید در اردوی تیم ملی گفت: ما بازیکنان جدیدی را به تیم ملی دعوت کرده‌ایم و خود را برای جام جهانی آماده می‌کنیم.

استانداردها و رکوردهای یوزهای ایرانی را حفظ می‌کنیم
وی که لیست نهایی بازیکنان تیم ملی را برای دیدار مقابل کره جنوبی و سوریه اعلام کرده است، اظهار داشت: دیدار مقابل کره جنوبی و سوریه، دو مسابقه تیم ملی ایران برای صعود به جام جهانی هستند و از آنجایی که تیم ملی، پیش از این دو بازی، به جام جهانی صعود کرده است، تمرکز خود را روی اهدافی که پیش‌رو داریم گذاشته و استانداردها و رکوردهای یوزهای ایرانی (بدون شکست و گل خورده) را حفظ می‌کنیم. از سوی دیگر به فکر آینده تیم ملی هستیم و برنامه‌ریزی دقیقی را برای آماده‌سازی ملی‌پوشان جهت شرکت در جام جهانی روسیه، آغاز کرده‌ایم.

بازیکنان در بازی‌ها و کمپ‌های تدارکاتی تجارب مهمی را کسب می‌کنند
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه خاطرنشان کرد: با دیدار مقابل کره جنوبی و سوریه و برگزاری کمپ‌های تدارکاتی می‌توانیم فرصت مناسبی را به دست آوریم و آماده‌سازی خوبی را برای جام جهانی آغاز کنیم تا بازیکنان در بازی‌ها و کمپ‌های تدارکاتی تجارب مهمی را کسب کنند.

با ۳۷ نخبه خودمان را برای جام جهانی آماده می‌کنیم
کی‌روش ادامه داد: این مسابقات را با همان انگیزه و استانداردی که داشته‌ایم، انجام می‌دهیم و با توجه به اهدافی که برای آینده داریم، برنامه‌های خود را اجرا می‌کنیم. ما یک گروه ۳۷ نفره بازیکنان نخبه را برای آماده‌سازی در جام جهانی روسیه در اختیار داریم و اکنون با این مسابقات سعی می‌کنیم از این فرصت بهترین استفاده را ببریم.

زمانی می‌آموزیم که با بهترین تیم‌ها مسابقه دهیم
وی درباره لیست اسامی بازیکنان دعوت شده گفت: برای آوردن بازیکنان جوان‌تر به تیم و آماده‌سازی جام جهانی روسیه از بازیکنانی چون روزبه چشمی (دفاع) امید نورافکن (هافبک) و سامان قدوس (مهاجم) استفاده کرده‌ایم. همان‌طور که هنگام ورود به کره جنوبی اعلام کردم، باید بگویم که زمانی می‌آموزیم که با بهترین تیم‌ها مسابقه دهیم.

منتظری، شجاعی، تیموریان و حیدری با تیم ملی ادامه ‌می‌دهند
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین تصریح کرد: بنابراین، لیست دعوت شده، استراتژی ما را برای کار با گروهی از ۳۷ بازیکن نخبه منعکس می‌کند. ضمن اینکه این لیست و تفکرات بدان معنی نیست که بازیکنان باتجربه‌ای که برای همیشه با خود داشتیم، کنار بگذاریم. بازیکنانی مانند پژمان منتظری، مسعود شجاعی، آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری به کار خود در لیست ۳۷ نفره بازیکنان نخبه به‌عنوان گزینه‌های مهم برای تیم ملی ادامه می‌دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار