می‌ودر: مک‌گرگور بهتر از آن چیزی بود که تصور می‌کردم/ این آخرین مبارزه‌ام بود

قهرمان بوکس سبک‌وزن جهان پس از کسب پنجاهمین پیروزی‌ حرفه‌اش به تمجید از رقیب ایرلندی پرداخت و بازنشستگی‌اش را اعلام کرد.

، جذاب‌ترین مبارزه بوکس سال میان فلوید می‌ودر، قهرمان بوکس سبک وزن جهان و کانر مک‌گرگور، قهرمان ایرلندی مبارزات آزاد (UFC) صبح امروز (یکشنبه) در سالن تی‌آرنای لاس‌وگاس برگزار شد که این مبارزه را همان‌طور که قابل پیش‌بینی بود، می‌‌ودر با در ۱۰ راند به سود خود به پایان رساند و پنجاهمین برد متوالی خود را بدون قبول حتی یک شکست کسب کرد.

می‌ودر پس از این مسابقه به خبرنگاران گفت: خان‌ها و آقایان. امشب آخرین مبارزه‌ام را انجام دادم. امشب من حریفی مناسب را برای تفریح کردن در کنارش انتخاب کردم. کانر مک گرگور، تو یک قهرمان واقعی هستی.

می‌ودر در ادامه تمجیدش از حریف ایرلندی خود عنوان کرد: او واقعاً یک رقیب سرسخت است. ما به هواداران همان نمایشی که می‌‌خواستند را ارائه کردیم. مک‌گرگور بهتر از چیزی است که تصور می‌کردم اما من امشب بهتر از او بودم. برنامه ما این بود که در راندهای اولیه بگذاریم او خودش را خسته کند و بعد حملات‌مان را آغاز کنیم. من به او در راند‌های اول اجازه دادیم سنگین‌ترین ضرباتش را بزند. هدف من این بود که او در راند‌های اول ضربه‌های سنگین‌اش را بزند و انرژی تحلیل برود. در آن ۲۵ دقیقه اول مسابقه واقعاً سخت بود. بعد از آن اما او افت کرد و حرکاتش آرام‌تر شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار