نباید سراغ مربیان دست دومی بروند که در خانه استراحت می‌کنند

جباری: وزیر ورزش باید بگوید چرا قریب در جلسه هیئت مدیره شرکت نمی‌کند/ بهترین گزینه در بین مربیان داخلی منصوریان است

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که بهترین گزینه برای سرمربیگری استقلال در بین گزینه‌های داخلی، علیرضا منصوریان است.

علی جباری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره جلسه امروز (یکشنبه) هیئت مدیره باشگاه استقلال برای مشخص شدن وضعیت علیرضا منصوریان اظهار داشت: الان شرایطی نیست که بخواهند سرمربی را تغییر دهند. در داخل کشور، بهترین گزینه منصوریان است، چون از استقلال شناخت دارد، اما اگر بخواهد بماند، باید روش کارش را عوض کند. مربی خارجی اما، آشنایی ندارد و نیاز به زمان خواهد داشت. اگر قرار به آمدن سرمربی خارجی بود، باید از ابتدای فصل می‌آوردند.

وی افزود: بهتر است در این مقطع به منصوریان فرصت داده شود و به او تأکید کنند که هواداران به پیروزی و موفقیت تیم‌شان نیاز دارند. منصوریان و کادر فنی‌اش باید تلاش خود را بیشتر از گذشته کنند. ما کسی را بهتر از منصوریان نداریم که بخواهد با استقلال نتیجه بگیرد. استقلال تیم بزرگی است و هواداران زیادی دارد و توقعات از این تیم بالاست. وقتی پشت سرمربی خالی شود، تحت‌ِفشار قرار می‌گیرد. هیئت مدیره باید به این مسئله توجه کند که در این شرایط، گزینه‌ای بهتر از منصوریان وجود ندارد که پاسخگوی هواداران باشد. نباید سراغ مربیان دست دومی بروند که در خانه‌های‌شان استراحت می‌کنند!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اتفاقات بازی برابر پدیده خراسان تصریح کرد: مهاجم استقلال توپ را در یک‌قدمی دروازه به بیرون زد، سرور جپاروف توپ قشنگی را که به او رسید و از  دست داد و ... . با این شرایط باید خودم لخت شده و داخل زمین بروم که توپ را وارد دروازه کنم! وقتی توپ‌ها وارد دروازه نشوند، بدشانسی هم می‌آید. استقلال باید در بازی برابر پدیده برنده می‌شد، چرا که موقعیت‌های زیادی را از دست داد.

جباری در خصوص شرکت نکردن محمدحسین قریب در جلسه هیئت مدیره استقلال گفت: ظاهراً قرار است که او در جلسه امروز هیئت مدیره شرکت کند. وزیر ورزش و جوانان هیئت مدیره را انتخاب کرده و باید بگوید چرا قریب در جلسه شرکت نمی‌کند. اگر مشکلی هست، باید حل کنند. همان‌طور که وزیر ورزش روز اول اعضای هیئت مدیره را انتخاب کرده است، اکنون هم باید آنها را دور هم جمع کرده و بپرسد مشکل قریب چیست که در جلسات هیئت مدیره شرکت نمی‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار