شکست تیم ملی کره مقابل یک تیم باشگاهی در آستانه دیدار با ایران

شاگردان شین تائه‌یونگ در دیداری تدارکاتی مغلوب تیم باشگاهی سوان سامسونگ شدند.

، تیم ملی فوتبال کره جنوبی که در حال آماده‌سازی خود برای رویارویی با ایران و ازبکستان در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است، شب گذشته (شنبه) در دیداری تدارکانی در مرکز تمرینی «پاجو ساکر تیم» به مصاف تیم باشگاهی سوان سامسونگ بلووینگز این کشور رفت.

شاگردان شین تائه‌یونگ که پنجشنبه دیدار حساسی را باید مقابل ایران برگزار کنند، در این بازی دوستانه با نتیجه ۲ بر یک مغلوب سوان سامسونگ شدند. یوون یانگ‌هو، هافبک سوان سامسونگ با دو گلی که در دقایق ۱۶ و ۲۷ به ثمر رساند، تیمش را با نتیجه ۲ بر صفر پیش انداخت. در ادامه کیم مین‌جائه در دقیقه ۴۲ یکی از گل‌های خورده را برای تیم ملی کره جبران کرد. نیمه دوم این بازی هم گلی در برنداشت تا جنگجویان تائگوک (لقب تیم ملی کره) در آستانه دیدار با ایران در این بازی دوستانه تن به شکست دهند.

اعضای تیم ملی فوتبال ایران هم روز گذشته (شنبه) از طریق فرودگاه بین‌المللی اینچان وارد خاک کره جنوبی و سپس راهی هتل پنج‌ستاره «Mayfield» واقع در سئول شدند. شاگردان کی‌روش قرار است در ورزشگاه اِیژین اِید اینچان تمرین کنند، اما اتحادیه فوتبال کره جنوبی اعلام کرده ممکن است زمین تمرین تیم ایران تغییر کند.

تیم‌های کره جنوبی و ایران ساعت ۱۶:۳۰ به وقت کشورمان روز پنجشنبه ۹ شهریور در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف هم می‌روند، دیداری که برای کره جنوبی از اهمیت بالایی به‌منظور صعود به مرحله پایانی جام جهانی ۲۰۱۸ برخوردار است. ایران پیش از این صعودش به‌عنوان تیم اول را قطعی کرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار