جوانان ما حرف‌های زیادی برای گفتن دارند

اشکانی: از داوری ضربه خوردیم/ تا المپیک باید کشتی‌گیران بهتری بسازیم

سرمربلی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: متاسفانه در مسابقات جهانی از داوری ضربات زیادی خوردیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت : همه کشتی گیران خوب بودند و امیدوارم بتوانیم همین برنامه را تا المپیک ۲۰۲۰ ادامه دهیم .

  ، علی اشکانی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان پس از کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات قهرمانی جهان گفت : خدا را شاکرم زیرا بچه ها مزد زحمتشان را گرفتند این نایب قهرمانی حاصل یک کار گروهی همراه با انسجام و اتحاد بود این جوانان حرف های زیادی در آینده برای گفتن خواهند داشت . 

وی افزود: ما تیم را برای بازی های المپیک ۲۰۲۰ آماده می‌کنیم و اگر تا بازی‌های المپیک بتوانیم در هر وزن چند کشتی‌گیر خوب بسازیم حتما مدال های بیشتری به دست خواهیم آورد. 

اشکانی در پاسخ به این سوال که عملکرد کدام کشتی گیر بیشتر مورد توجه بوده و کدام کشتی گیر نتوانسته خواسته ها را برآورده کند اظهار داشت : من از همه کشتی گیران راضی هستم بچه ها چیزی کم نگذاشتند و با تمام توان جنگیدند ۶ کشتی گیر ما برای نخستین بار در مسابقات جهانی حضور داشتند .بچه ها با غیرت بودند و جنگیدند  . 

وی درباره عملکرد داوران هم گفت : به هر صورت داوری در کشتی فرنگی به گونه ای است که دست داوران بازتر از گذشته  است و می توانند کار های بیشتری انجام دهند متاسفانه ما هم مانند دیگر تیم ها از داوری آسیب دیدیم .

اشکانی افزود : کشتی فرنگی امروز به جایگاهی رسیده که بیشتر مدال ها بین کشورها تقسیم می شود . این نشان از پیشرفت کشتی دارد همان طور که دیدیم بسیاری از مدال آوران گذشته در این مسابقات ناکام بودند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پایان گفت : امیدوارم بتوانیم تا المپیک تمام برنامه هایمان را عملی کنیم و جا دارد همین جا از مردم خوبمان که برای موفقیت ما دعا کردند تشکر کنم. و این عنوان نایب قهرمانی را به آن ها تقدیم کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار