والیبال زیر ۱۹ سال جهان - بحرین

جمهوری چک مغلوب نوجوانان ایران شد/ ترکیه، حریف بعدی شاگردان وکیلی

تیم والیبال نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانتی جهان موفق به شکست جمهوری چک شد.

، تیم والیبال نوجوانان ایران در چهارمین بازی از مرحله نخست مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان که در شهر منامه کشور بحرین در حال برگزاری است به مصاف جمهوری چک رفت و با نتیجه ۳ بر صفر برنده شد.

شاگردان محمد وکیلی در ۳ ست متوالی این بازی با نتایج ۲۵ بر ۲۲ ، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند. پوریا یلی ۱۷ امتیاز برای ایران در این دیدار کسب کرد.

نوجوانان ایران در این بازی ۳۸ از اسپک، ۶ امتیاز از دفاع، ۶ امتیاز از سرویس و ۲۵ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند. بازیکنان چک نیز ۲۳ از اسپک، ۵ امتیاز از دفاع، ۲ امتیاز از سرویس و ۲۳  امتیاز از اشتباهات ایران به دست آوردند.

تیم نوجوانان ایران با ۱۱ امتیاز از ۴ پیروزی متوالی در صدر گروه خود قرار گرفتند و به مرحله بعدی صعود کردند. تیم های شرکت کننده در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان، چهارشنبه استراحت دارند و تیم نوجوانان ایران روز پنج شنبه در مرحله نخست پلی آف به مصاف ترکیه می رود.

همچنین تیم لهستان سه بر یک مغلوب فرانسه شد و در مجموع این مرحله بدون برد و با یک امتیاز در جایگاه پنجم جدول گروه دوم قرار گرفت. با این نتیجه تیم لهستان از روز پنج شنبه و در ادامه مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان برای کسب رتبه هفدهم تا بیستم به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

این در حالی است که لهستان در سال ۲۰۱۵ و در رقابت های آرژانتین موفق به کسب مدال طلای نوجوانان جهان شد. تیم ایران نیز در رقابت های آن سال تنها مغلوب تیم لهستان شده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار