مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس با شکست به رختکن رفت

تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه اول دیدار رفت برابر الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شکست خورد.

، تیم‌های پرسپولیس و الاهلی در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود الاهلی به پایان رسید. برای تیم میهمان در این مسابقه عمر السوما در دقیقه ۳ موفق به گلزنی شد.

پرسپولیس در این مسابقه با ترکیب؛ علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی به میدان آمد.

برای االاهلی در این بازی؛ محمد العویس، موتاز هوساوی، محمد الفتیل، سعید المولد، شیفو، کلود امیر، تیسیر الجسام، لئوناردو، حسین المقوی، صالح عجمان العمری و عمر السوما راهی میدان شدند.

دقیقه ۳:  شوت صالح عجمان از پشت محوطه جریمه پرسپولیس با دفع ناقص بیرانوند همراه شد و السوما در میان غفلت مدافعان نماینده کشورمان توپ برگشتی را درون دروازه سرخپوشان جای داد.

دقیقه ۸: مهدی طارمی در یک موقعیت عالی که در محوطه جریمه الاهلی  نصیبش شده بود نتوانست به موقع تصمیم‌گیری کند و مدافع حریف به موقع توپ او را دفع کرد.

دقیقه ۹: طارمی درون محوطه جریمه الاهلی سرنگون شد، اما داور به سادگی از این صحنه گذشت.

دقیقه ۱۵: شوت محکم مسلمان از فاصله نزدیک از کنار دروازه الاهلی به اوت رفت.

دقیقه ۱۷: پاس عالی امیری از جناح چپ درون محوطه جریمه الاهلی به علیپور رسید، اما ضربه این بازیکن به زیر توپ زده شد تا این حمله هم حاصلی برای سرخپوشان نداشته باشد.

دقیقه ۳۵: دفع ناقص بیرانوند این بار توپ را در پشت محوطه جریمه جلوی پای موهاوی انداخت، اما ضربه محکم این بازیکن در چارچوب دروازه سرخپوشان نبود و در حالت خطرناک به اوت رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار