قاسمی‌نژاد: برای ۳ امتیاز به تهران آمده بودیم

خلعتبری: می‌دانستیم باید از فضای پشت دفاع استقلال استفاده کنیم/ نیاز زیادی به این ۳ امتیاز داشتیم

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: می‌دانستیم استقلال جلو می‌آید و ما می‌توانیم از فضای پشت دفاع این تیم استفاده کنیم.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا خلعتبری پس از پیروزی ۲ بر صفر پدیده مقابل استقلال، اظهار داشت: پس از دیدار مقابل استقلال خوزستان بازی‌های استقلال را دیده و روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده بودیم. آنچه را که کادر فنی از ما خواستند در زمین پیاده کردیم و به سه امتیازی که با توجه به شرایط پیچیده جدول نیاز زیادی به آن داشتیم، رسیدیم.

وی در ادامه افزود: ما برای کسب سه امتیاز به زمین آمده بودیم و می‌دانستیم اگر نتیجه نگیریم ممکن است، رده ما در جدول تغییر کند. خدا را شکر به لیاقت خود رسیدیم. مطمئن باشید استقلال هم به روزهای خوب خود بر می‌گردد.

مهاجم پدیده درباره شرایط استقلال، گفت: من نمی‌توانم در مورد شرایط این تیم صحبت کنم. کاری که کادر فنی ما کرد این بود که می‌دانستیم استقلال جلو می‌آید و ما می‌توانیم از فضای پشت دفاع این تیم استفاده کنیم. روی همین روش حسین مهربان گل دوم پدیده را به ثمر رساند.

خلعتبری با بیان این که پدیده کادر فنی خیلی خوبی دارد گفت: به نظرم آقای تقوی پس از اضافه شدن به تیم پدیده، نظم خوبی به تیم‌مان داد و ما هم چیزهایی را که او به ما گفت در زمین پیاده کردیم.

همچنین امین قاسمی‌نژاد پس از رقم خوردن این پیروزی برای پدیده تصریح کرد: می‌دانستیم استقلال مهره‌های خوب و تأثیرگذاری دارد. با این وجود برای سه امتیاز به تهران آمده بودیم که خدا را شکر با یک بازی منطقی به آن رسیدیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار