گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از مصر

نمایندگان نونهال تکواندو ایران رقیبان خود را شناختند

قرعه‌کشی مسابقات تکواندو نونهالان جان در مصر برگزار شد و نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند.

خبرنگار اعزامی از مصر، مراسم قرعه‌کشی سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان جهان عصر امروز (سه شنبه) در هتل  «هیئت ریجنسی شرم الشیخ» مصر برگزار شد و نمایندگان تکواندو کشورمان رقبای خود را شناختند.

در این مسابقات ۴۲۰ ورزشکار دختر و پسر از ۴۵ کشور در ۱۰ وزن به مصاف هم خواهند رفت. در بخش پسران ۲۳۰ ورزشکار و در بخش دختران ۱۹۰ ورزشکار از پنجشنبه ۲ شهریورماه به مدت ۴ روز به مصاف به رقابت خواهند پرداخت.

روز اول
معصومه رنجبر نماینده وزن ۲۹- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده چین تایپه خواهد رفت. رنجبر در صورت برتری در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار نمایندگان ازبکستان، مراکش و روسیه خواهد رفت.

هانیه حسن نژاد نماینده وزن ۳۳- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده ازبکستان خواهد رفت و در صورت برتری با نماینده اسپانیا دیدار خواهد کرد.

مریم رضانژاد نماینده وزن ۵۱- کیلوگرم در دور نخست با نماینده برزیل دیدار خواهد کرد. رضانژاد در صورت برتری با نماینده مصر دیدار می‌کند.

عرشیا باقری نماینده وزن ۶۵+ کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده هندوستان خواهد رفت. باقری در صورت برتری به مصاف برنده دیدار نمایندگان روسیه و مکزیک می‌رود.

علی اکبری نماینده وزن ۶۵- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده ایتالیا خواهد رفت. اکبری در صورت برتری به مصاف برنده دیدار نمایندگان روسیه و مکزیک خواهد رفت.

روز دوم
مبینا کلی وند نماینده وزن ۴۱- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده فیلیپین خواهد رفت. کلی وند در صورت برتری با برنده دیدار نمایندگان مکزیک، اسپانیا یا ترکیه دیدار خواهد کرد.

غزل سلطانی نماینده وزن ۴۷- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده قزاقستان خواهد رفت تا در صورت برتری با نماینده برزیل دیدار کند.

مهدی حاجی موسایی نماینده وزن ۳۳- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده تایلند خواهد رفت. حاجی موسایی در صورت برتری در مرحله بعد به مصاف برنده دیدار نمایندگان روسیه و فیلیپین دیدار خواهد کرد.

علیرضا حسینی پور نماینده وزن ۳۷- کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در مرحله بعد به مصاف برنده دیدار نمایندگان لیبی و لبنان می‌رود.

علی اسماعیل پور نماینده وزن ۵۳- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده تایلند خواهد رفت. اسماعیل پور در صورت برتری در دور بعد به مصاف نماینده اوکراین خواهد رفت.

روز سوم
مریم وسیله بر نماینده وزن ۴۴- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده تونس خواهد رفت. وسیله بر در صورت برتری با برنده دیدار نمایندگان سوئد و تایلند یا مکزیک مصاف می‌دهد.

نازنین تنکابنی نماینده وزن ۵۵- کیلوگرم در دور نخست استراحت خواهد کرد تا در دور بعد به مصاف برنده دیدار نمایندگان برزیل و اردن برود.

یلدا رنجبر نماینده وزن ۵۹- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده آذربایجان خواهد رفت . رنجبر در صورت برتری به مصاف برنده دیدار نمایندگان چین تایپه و مصر یا تایلند می‌رود.

آنابتا توکلی نماینده وزن ۵۹+ کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده فسلطین خواهد رفت. توکلی در صورت برتری با نماینده ترکیه دیدار خواهد کرد.

امیرمحمد امیرمحمدی نماینده وزن ۴۱- کیلوگرم در دورنخست به مصاف نماینده کشور میزبان خواهد رفت تا در صورت برتری در دور دوم به مصاف نماینده روسیه برود.

امیرارسلان خانزاده نماینده وزن ۴۵- کیلوگرم در دور نخست استراحت خواهد کرد و سپس در دوم به مصاف برنده دیدار نمایندگان مصر و برزیل خواهد رفت.

روز چهارم
شایان رستمی نماینده وزن ۴۹- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده آذربایجان خواهد رفت و در صورت برتری با نماینده هندوستان دیدار می‌کند.

صدیق رحیمی نیا نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده اوکراین خواهد رفت و در صورت برتری در مرحله بعد با برنده دیدار نمایندگان مراکش و اردن دیدار خواهد کرد.

امیررضا قاسمی نماینده وزن ۶۱- کیلوگرم در دور نخست به مصاف نماینده فلسطین خواهد رفت . قاسمی در صورت برتری به مصاف برنده دیدار نمایندگان روسیه و مراکش پیکار می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار