استقلال میزبان است و باید فشار بیاورد

محمدی: مربیگری من در استقلال خیلی زود است؛ خیلی‌ها جلوتر از من هستند/ هواداران صبور باشند

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که هواداران این تیم باید صبور باشند.

خبرنگار ورزشی ، محمد محمدی که در ورزشگاه آزادی حضور دارد در بین دو نیمه دیدار استقلال - پدیده، گفت: نفرات جدیدی که استقلال جذب کرده، نیاز به زمان دارند. چیزی که من در نیمه اول دیدم، عدم هماهنگی بین بازیکنان تازه وارد با بقیه آنها بود، اما مطمئنم که استقلال به آن تاکتیک دلخواه خود خواهد رسید. طبیعی است که استقلال چون در زمین خودش بازی می‌کند و حمایت هوادارانش را دارد، باید فشار بیشتری روی دروازه حریف بیاورد. چیزی که مشخص است، اینکه عدم هماهنگی باعث شده بازی دلخواه هواداران انجام نشود.

وی افزود: تیم‌هایی که می‌خواهد نتیجه بگیرند، باید کمترین تغییرات را داشته باشند، اما تغییر ساختار نیازمند صبر و حوصله زیاد است. هواداران صبور باشند، مطمئنم که این استقلال نتیجه خواهد داد، چون جوانان خوبی دارد، اما همان‌طور که گفتم نیازمند زمان است.

دروازه‌بان پیشین تیم استقلال که در آمریکا زندگی می‌کند، در مورد بازگشتش به ایران گفت: الان برای کلاس مربیگری B آسیا به ایران آمدم. مدرک مربیگری‌ام را هم در ایران و هم در آمریکا می‌گیرم که با یک پشتوانه خوب به اینجا برگردم و کارم را به‌عنوان مربی شروع کنم.

محمدی در پاسخ به این سوال که «آیا دوست دارد پس از برگشت به ایران، مربی استقلال شود؟»، یادآور شد: برای استقلال هنوز خیلی زود است. خیلی‌ها جلوتر از من هستند که تجربه بیشتری دارند. در بحث مربیگری، یک روز هم یک روز است و شما باید تجربه زیادی داشته باشید. حالا در آینده با کسب تجربه بیشتر، چراکه نه؟ شاید به استقلال هم کمک کردم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار