هفته پنجم لیگ برتر فوتبال

استقلال با شکست مقابل پدیده به رختکن رفت

تیم فوتبال استقلال در پایان نیمه اول دیدار برابر پدیده با شکست راهی رختکن شد.

خبرنگار ورزشی ، در اولین بازی از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم‌های استقلال و پدیده خراسان از ساعت ۱۸ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پدیده به پایان رسید. تک گل پدیده را محمد قاضی در دقیقه ۱۴ به ثمر رساند.

برای تیم استقلال در این مسابقه مهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، روزبه چشمی، مجتبی جباری، داریوش شجاعیان، امید نورافکن، حسن بیت‌سعید و علی قربانی راهی میدان شدند.

ترکیب تیم پدیده را نیز شهاب گردان، محمدرضا خانزاده، محمدحسین مرادمند، عبدالله حسینی، اکبر ایمانی، محمدرضا ناصحی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری، معین عباسیان و محمد قاضی تشکیل می‌دادند.

دقیقه ۴: حسینی با یک شوت فنی از پشت محوطه جریمه دروازه‌ استقلال را تهدید کرد.

دقیقه ۱۴: محمد قاضی  در پشت محوطه جریمه استقلال پس از دریافت توپ از صادقی با یک چرخش و ضربه‌ای کات‌دار به زیبایی هر چه تمام‌تر دروازه‌ رحمتی را باز کرد.

دقیقه ۱۵: داور اولین کارت زرد خود را به محمد قاضی داد.

دقیقه ۱۶: اشتباه محرز  گردان در ارسال پاس به مرادمند باعث شد توپ به علی قربانی برسد و این بازیکن نیز  شجاعیان را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد، اما  ناصحی با یک تکل به موقع اجازه ضربه زدن به شماره ۲۳ آبی‌پوشان را نداد.

دقیقه ۲۳: داور این بار به ناصحی به خاطر اعتراض کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۲۹: علیرضا فغانی به خاطر گرمای هوا بازی را تقریباً ۹۰ ثانیه متوقف کرد تا بازیکنان دو تیم نفسی تازه کرده و آبی بنوشند.

دقیقه ۳۱: ارسال دقیق شجاعیان از جناح چپ روی خط شش قدم دروازه پدیده روی سر قربانی فرود آمد، اما ضربه سر او دقیقاً جایی فرود آمد که شهاب گردان انتظارش را می‌کشید.

دقیقه ۳۲: منتظری روی ضربه کرنر ارسالی ضربه سر زیبایی را زد که  حاصل آن فقط یک کرنر برای آبی‌پوشان بود.

دقیقه ۳۴: شجاعیان با یک شوت محکم از راه دور دروازه پدیده را بار دیگر تهدید کرد.

دقیقه ۴۳: حسن بیت‌سعید از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار