برگزاری تولد موسوی در تمرین تیم ملی

کولاکوویچ: در مسابقات جام بزرگ قهرمانان هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در مسابقات جام بزرگ قهرمانان به مصاف تیم‌های قدرتمند دنیا می‌رویم و هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم.

خبرنگار ورزشی ، تمرین عصر امروز تیم ملی والیبال ایران با مراسم تولد محمد موسوی مدافع وسط تیم ملی ایران آغاز شد. ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران پیش از شروع تمرین اظهار داشت: تورنمنت خوبی را در اردبیل (انتخابی قهرمانی جهان) پشت سر گذاشتیم، جو سالن بسیار مساعد بود و نتایج خوبی گرفتیم. مطمئن هستم که همه از بازی‌ها و نتایج ما لذت بردند.

وی ادامه داد: تمرینات ما برای حضور در مسابقات جام بزرگ قهرمانان از این هفته آغاز شده است و در این تورنمنت ۴ تیم برتر دنیا، یک سهمیه آزاد و تیم میزبان (ژاپن) حضور خواهند داشت. امیدوارم روند تمرینات به خوبی ادامه پیدا کند و ما برای مسابقات آماده باشیم. حریفان ما تیم‌های قدرتمند جهان هستند که اخیراً نتایج بسیار خوبی گرفته‌اند. آنها با تمام قوا به ژاپن خواهند آمد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اولین مسابقه ما با ایتالیا و سپس با آمریکا است. ما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و در مورد نتیجه هم صحبت نمی‌کنیم. هدف نخست ما نمایش سطح خوبی از والیبال است. من در تورنمنت اردبیل هم پیش از نتیجه‌گیری به ارائه یک والیبال خوب فکر می‌کردم.

کولاکوویچ در پایان گفت: مسابقات ژاپن یک چالش جدی و مهم برای بازیکنان ما است، تا سطح توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار