بارسلونا پیشنهاد دومش برای خرید دمبله را ۳۰ میلیون یورو افزایش داد

آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا برای خرید مهاجم فرانسوی بورسیا دورتموند پیشنهاد جدیدی ارائه کردند.

و به نقل از نشریه آس اسپانیا، باشگاه بارسلونا پیشنهادش برای خرید عثمان دمبله از بوروسیا دورتموند را به ۱۳۰ میلیون یورو افزایش داد.

شبکه اسکای آلمان، بارسلونا در حالی پیشنهاد دومش را به ۱۳۰ میلیون یورو افزایش داده که پیشنهاد اولش ۳۰ میلیون یورو کمتر بود. با این حال پیشنهاد جدید کاتالان‌ها هنوز ۲۰ میلیون یورو از رقمی که تیم آلمانی می‌‌خواهد کمتر است.

 باشگاه بوروسیا دورتموند برای بارسلونا جهت ارائه پیشنهادی که بتواند نظر این باشگاه را برای فروش مهاجم ۲۰ ساله‌اش متقاعد کند تا روز یکشنبه هفته آینده مهلت داده و اعلام کرده که اگر تا آن زمان توافقی حاصل نشود، مانع خروج دمبله از وستفالن خواهد شد.

این در حالی است که بازیکن فرانسوی چند روزی است که در تمرینات گروهی دورتموند شرکت نمی‌کند و به صورت انفرادی تمریناتش را انجام می‌دهد.

بارسلونا بعد از فروش نیمار به پاری‌سن ژرمن در ازای ۲۲۲ میلیون یورو، فیلیپه کوتینیو و عثمان دمبله را به عنوان جانشین او در نظر گرفت اما تیم‌های این دو بازیکن ارقامی را برای فروش آنها تعیین کرده‌اند که به نظر نمی‌رسد بارسا حاضر به پرداخت‌ آن باشد. در همین حال شنیده می‌‌شود که بارسلونا دو بازیکن دیگر، ژان سری هافبک هجومی نیس و آنخل دی‌ماریا، بال آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن را مد نظر گرفته تا در صورت قطعی شدن ناکامی‌اش برای خرید کوتینیو و دمبله، برای جذب آنها دست به کار شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار