موفقیت تیم ملی مرهون باشگاه‌ها است

داورزنی: تیم‌هایی منضبط و متعهد می‌خواهیم

سرپرست فدراسیون والیبال ایران گفت: نظم و انضباط و پایبندی به تعهدات از ملزومات برگزاری لیگ است.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال در نخستین نشست سازمان لیگ فدراسیون والیبال در حضور نمایندگان و مدیران تیم‌های لیگ‌برتری اظهار داشت: ما در حال حاضر ۶ میلیارد تومان از تیم‌ها طلب‌کار هستیم و اگر بر پرداخت این مقدار پول سماجت کنیم، باید لیگ را با ۴ تیم برگزار کنیم. به همین خاطر اعلام می‌کنم باشگاه‌هایی که مقررات تنظیم شده از سوی سازمان لیگ را اجرا نکنند در قرعه‌کشی شرکت نخواهند کرد.

وی ادامه داد: نظم لیگ نباید ضربه بخورد، ما هفته گذشته قرعه‌کشی لیگ جهانی را تا سال ۲۰۲۰ تا لوزان سوئیس انجام دادیم.یعنی از حال مشخص است که تیم ملی تا سه سال آینده در چه زمانی و با چه تیمی روبه‌رو خواهد شد. از طرفی شرایط خاصی برای تیم‌های سطح یک لیگ جهانی در نظر گرفته شده است و اگر تیمی قادر به رعایت آن نباشد باید از سطح یک خارج شود.

داورزنی گفت: موفقیت رده‌های مختلف تیم‌های ملی مرهون زحمات باشگاه‌ها است. سرمایه‌های والیبال ایران در باشگاه‌ها مشغول به فعالیت هستند، به همین خاطر ما اصرار داریم که به بازیکنان تیم‌های ملی در باشگاه‌ها حتماً بازی برسد.

سرپرست فدراسیون والیبال ایران تصریح کرد: نظم و انضباط و پایبندی به تعهدات از ملزومات برگزاری لیگ است. ما می‌خواهیم ۱۲ تیم منضبط داشته باشیم و اگر چنین اتفاقی نیفتاد لیگ را با ۱۰ یا حتی ۸ تیم برگزار خواهیم کرد. ما می‌خواهیم از دل لیگ بازیکنان مستعد استخراج کنیم و بهره لازم را از آن ببریم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار