مهرداد یوسفی به کادر فنی تیم ملی تکواندو اضافه شد

با پیشنهاد مهدی بی‌باک سرمربی تیم ملی و موافقت فدراسیون تکواندو، مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز به کادرفنی تیم ملی اضافه شد.

، با نظر سرمربی تیم ملی و به منظور آماده سازی هرچه بهتر تکواندوکاران حاضر در اردو، مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز به کادر فنی تیم اضافه شد.

مهدی بی باک سرمربی تیم ملی تکواندو با بیان این مطلب افزود: هادی افشار از قهرمانان خوش نام و مربیان بدنساز خوب کشورمان هستند که متاسفانه به دلیل مشکلات شغلی در اردوی جدید ما را همراهی نمی کنند.

از زحمات ایشان در دوران حضور در کادر فنی تشکر کرده و برای ایشان در کار جدید آرزوی موفقیت می کنم و در مرحله جدید اردوهای تیم ملی، از مهرداد یوسفی که تجربیات خوبی نیز در این زمینه دارند در کادر فنی به عنوان مربی بدنساز استفاده می کنیم.

دومین مرحله مسابقات گرندپری(G۴) در سال ۲۰۱۷ با حضور تکواندوکاران برتر جهان در ۴ وزن المپیکی زنان و مردان از ۳۱ شهریورماه به مدت ۳ روز در "رباط" مراکش برگزار خواهد شد که اردوی تیم‌ملی تکواندو کشورمان برای حضور در این رقابت‌ها از صبح روز (شنبه) با حضور فرزان عاشورزاده، محمد کاظمی، امیرحسین ساسان و سجاد مردانی آغاز شده است.

همچنین پس از بازگشت تیم ملی تکواندو دانشجویان از بیست و نهمین دوره بازی‌های یونیورسیاد، آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی و سعید رجبی و به اردوی تیم ملی ملحق می‌شوند.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G۴) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار