محرومیت در کمین سه بازیکن پرسپولیس-الاهلی

سه بازیکن از تیم های پرسپولیس و الاهلی امشب در صورت دریافت کارت زرد از دیدار بعدی تیمشان محروم می شوند.

به گزارش "توپ"، ولید باخشوین و سعد عبدالعامر دو بازیکن تیم الاهلی در دیدار مرحله ی یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشباب با کارت زرد جریمه شده اند و در صورتی که در دیدار امشب مقابل پرسپولیس کارت زرد بگیرند، دیدار برگشت مقابل نماینده ی ایران را از دست خواهند داد.


در تیم پرسپولیس اما شرایط مساعد است و تنها محمد انصاری خطر دریافت کارت زرد و از دست دادن دیدار برگشت را پیش رو دارد. البته سید جلال حسینی تنها محروم این دیدار سرخپوشان است و سروش رفیعی بازیکن دیگری است که در صورتی که به الخور نرفته بود، خطر از دست دادن دیدار بعدی او را تهدید می کرد.


این در حالی است که پرسپولیس تا اینجای رقابت ها ۱۳ کارت زرد دریافت کرده، که سیدجلال با ۴ کارت و سروش رفیعی که به تیم الخور پیوست با ۳ کارت زرد، خشن ترین بازیکنان سرخپوشان بوده اند. در تیم الاهلی هم که تا اینجای رقابت ها ۱۰ کارت زرد و ۱ کارت قرمز دریافت کرده، عقیل بلغیث و سعید عبدالعامر با دریافت دو کارت زرد خشن ترین بوده اند؛ ضمن اینکه تنها کارت قرمز این تیم نصیب موتاز هوساوی شده است.


در مجموع حریفان پرسپولیس ۱۱۸ بار روی بازیکنان این تیم خطا کرده اند و ۱۲۳ بار هم پرسپولیسی ها بازیکنان حریف را با خطا متوقف کرده اند. بازیکنان تیم الاهلی هم ۱۱۹ بار متوقف شده اند و ۱۰۰ بار هم روی حریفان خطا کرده اند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار