فروش پیراهن شماره ۱۰ منچستریونایتد با نام زلاتان در سایت آدیداس + تصویر

با فروش رسمی پیراهن مهاجم فصل گذشته شیاطین سرخ در سایت رسمی اسپانسر این تیم، عقد قرارداد جدید ایبرا با من‌یونایتد قطعی به نظر می‌رسد.

، رسانه‌های انگلیسی گزارش داده‌اند که زلاتان ابراهیموویچ در آستانه عقد قرارداد جدید با شیاطین سرخ است، بازیکنی که پیشرفت خیلی خوبی در روند ریکاوری روی زانوی مصدومش داشته و اکنون در آستانه بازگشت به تمرینات است. ایبرای ۳۵ ساله که فصل گذشته ۲۸ گل در رقابت‌های مختلف برای منچستریونایتد به ثمر رساند، در مرحله یک‌چهارم نهایی فصل گذشته لیگ اروپا بود که از ناحیه زانو مصدوم شد و مقطع پایانی فصل را از دست داد.

بر اساس گزارش نشریه «سان»، سایت رسمی کمپانی تولید پوشاک ورزشی «آدیداس» که اسپانسر پیراهن منچستریونایتد به شمار می‌رود، فروش پیراهن‌های شماره «۱۰» این تیم با نام زلاتان ابراهیموویچ را آغاز کرد و به نوعی بازگشت این مهاجم سوئدی به این تیم را تأیید کرد. پیراهن شماره «۱۰» پیش از این از آن وین رونی بود که در این تابستان به اورتون بازگشت و پیراهن شماره «۹» فصل گذشته ابراهیموویچ نیز به روملو لوکاکو رسیده است.

زلاتان تابستان گذشته با قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای یکسال دیگر به سرخپوشان شهر منچستر ملحق شد، اما مصدومیت او از ناحیه زانو سبب شد تا منچستریونایتد ایبرا را بازیکن آزاد اعلام کند. در ادامه نظر سران باشگاه با توجه به سرعت روند ریکاوری ابراهیموویچ تغییر کرد و حالا آنها در فکر عقد قرارداد کوتاه مدت یعنی ۶ ماهه با مهاجم سوئدی فصل گذشته خود هستند.

گزارش‌های حاکی از آن است که ابراهیموویچ با منچستریونایتد بر سر کاهش دستمزدش از ۳۰۰ هزار پوند در هفته به ۱۲۵ هزار پوند در هفته به توافق رسیده است و این بازیکن در مسیر پیوستن مجدد به جمع شاگردان ژوزه مورینیو قرار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار