مسی از آینده اش نامطمئن است؟

آگوستی بندیتو، کاندیدای سابق ریاست باشگاه بارسلونا مدعی شد که عدم تمدید قرارداد مسی نشان می‌دهد او از آینده اش نامطمئن است.

به گزارش "توپ"، ستاره آرژانتینی با بارسا توافق کرده تا قراردادی ۴ ساله با این تیم امضا کند ولی هنوز این قرارداد رسمی نشده و این در حالی است که کمتر از یک سال به پایان قرارداد مسی باقی مانده است. شایعات مبنی بر جدایی او از بارسا قوت گرفته و گفته می‌شود سیتی می‌خواهد ۳۰۰ میلیون یورو برای فسخ قرارداد مسی پرداخت کند. حال بندیتو مدعی شد که علت اصلی عدم تمدید مسی، نامطمئن بودن او نسبت به آینده است.

 

 

 

او گفت:" آنها فعلا به فکر تمدید قرارداد مسی نیستند و مسی بازیکن بسیار مهمی است ولی هنوز تمدید نکرده و این نگران کننده است. جدایی مسی از نیمار هم بدتر می‌شود زیرا از اول ژانویه، هر تیمی می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد او را به خدمت بگیرد. مسی همیشه می‌خواسته در تیمی رقابتی حضور یابد و شرایط فعلی نگران کننده است. بارتومئو در ژوئن گفته بود که مسی به زودی تمدید می‌کند ولی هنوز اتفاقی نیفتاده است. بارتومئو نتوانسته مسی را متقاعد به تمدید کند. اگر مسی تمدید نکند به این علت است که از آینده نامطمئن است."

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار