بازگشت اولین لژیونر تیم ملی به ایران

رسانه های قطری از دعوت رسمی مدافع السد به اردوی تیم ملی ایران برای دو بازی پایانی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا خبر دادند.

به گزارش "توپ"، در شرایطی که مرتضی پورعلی گنجی از چند روز قبل با بازگشت به ایران و سفر به زادگاهش در تمرینات خونه به خونه بابل آفتابی شد امروز بیشتر رسانه های خبری قطر از دعوت رسمی این مدافع کلیدی السد به اردوی تیم ملی ایران برای مصاف با کره جنوبی و سوریه خبر دادند.


استاد الدوحه در گزارشی پیرامون کوچ تعداد زیادی از بازیکنان السد از تمرینات پیش فصل نوشت:« مرتضی پورعلی گنجی اولین بازیکنی بود که با هماهنگی به عمل آمده با سرمربی پرتغالی و مدیران باشگاه السد تمرینات این تیم را ترک کرده و راهی ایران شد تا به اردوی تیم ملی کشورش بپیوندد. بعد از پورعلی گنجی سایر ملی پوشان السد چه داخلی چه خارجی نیز تمرینات تیم را رها کردند تا السد در روزهای گذشته بدون ستاره های ملی پوش خود تمرین کند».


با این تفاسیر می توان پورعلی گنجی را اولین لژیونر ایرانی نامید که به کشور بازگشته تا برای اردوی آماده سازی قبل از مصاف با کره جنوبی و روسیه آماده شود. سایر بازیکنان نیز قطعا تا دوشنبه آینده به اردو اضافه خواهند شد تا با کاروان ایران راهی سئول شوند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار