رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، پاریس؛ دو مدال برنز برای کشتی ایران

وبسایت رسمی توپ - نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده بندی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان به مدال برنز دست یافت.

به گزارش وب سایت نود، در ادامه مسابقات چهار وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان سعید عبدولی، در وزن ۷۵ کیلوگرم با پیروزی در دیدار رده‌بندی مدال برنز را بر گردن آویخت.

عبدولی که برای ادامه مبارزات خود در گروه شانس مجدد مقابل ماکسات یرژپوف، قهرمان ۲۰۱۷ آسیا از قزاقستان با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله بعد رفت. وی برای حضور در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۳ بر صفر کاراپت چالیان از ارمنستان را شکست داد و راهی دیدار رده‌بندی شد. عبدولی برای کسب مدال برنز با نتیجه ۸ بر صفر از سد کازبک کیلو از بلاروس گذشت و مدال برنز را بر گردن آویخت.

پیش از سعید عبدولی، نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم کشورمان با پیروزی در دیدار رده‌بندی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان مدال برنز را بر گردن آویخت. حسین نوری در دیدار پیش از مرحله نیمه نهایی به مصاف ویکتور لورینچ، دارنده مدال برنز ۲۰۱۴ جهان، قهرمان ۲۰۱۷ اروپا و نفر پنجم المپیک ریو از مجارستان رفت و با نتیجه ۶ بر ۴ پیروز شد و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه ۴ بر یک مغلوب دنیس کودلا، دارنده مدال برنز المپیک و اروپا از آلمان شد و شانس حضور در فینال را از دست داد. نوری برای کسب مدال برنز در دیدار رده‌بندی به مصاف اسلام عباس‌اوف از آذربایجان رفت که با برتری ۴  بر صفر به مدال برنز دست یافت. در این وزن ۳۴ نفر شرکت کرده‌ بودند.

 

 

 

۲۰۸۱

 
 
 
 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار