تیم منتخب هفته چهارم / از گلزن پرسپولیس تا قاتل استقلال

وبسایت رسمی توپ - تیم منتخب هفته از نگاه آنالیزورهای نود را مرور می‌کنیم.

به گزارش وبسایت توپ، تیم منتخب هفته چهارم را مرور می‌کنیم. تیمی که توسط آنالیزورهای برنامه نود انتخاب شده‌اند. در این لیست از تونی اولیویرایی که سرنوشت دربی اصفهان را رقم زد حضور دارد تا محمد عباس‌زاده‌، گلزن سایپا به استقلال. این ترکیب یازده نفره، امشب در برنامه نود هم نشان داده شد. یازده بازیکن منتخب هفته چهارم را مرور می‌کنیم. 

لی‌اولیویرا / سپاهان: سپاهان برای ثبت نخستین کلین‌شیت فصل، انقدر صبر کرد تا لی‌اولیویرا درون دروازه‌ قرار بگیرد. اولیویر در نخستین بازی فصلش سه مهار خیلی خوب داشت. مهارهایی که سپاهان را به بازی برگرداند و موفق به کسب اولین برد فصل شدند.

فرشاد محمدی‌مهر / پارس‌جنوبی‌جم: دفاع راست پارس‌جنوبی‌جم آمار صد در صد پیروزی در نبردهای دفاعی داشت. ضمن این که هر دو گل پارس روی پاس‌های این بازیکن به ثمر رسید. محمدی‌مهر پاس گل اول را داد. در گل دوم هم پرتاب اوت بلندی به محوطه نفت ارسال کرد که با تاثیر تاییدی، توسط نانگ تبدیل به گل شد.

حامد نورمحمدی / پارس‌جنوبی‌جم: نورمحمدی در این مسابقه بیشتر از همه بازیکنان داخل زمین، مالکیت توپ را به تیمش برگرداند. ضمن این که آمار فوق‌العاده‌ای در قطع پاس مهاجمان حریف هم داشت. به این آمارهای خوب دفاعی، یک گلی که زد هم اضافه کنید. در دیدار مقابل نفت آبادان شاهد یکی از بی‌نقص‌ترین بازی‌های مدافع مرکزی پارس‌جنوبی‌جم بودیم.

محمد ایرانپوریان / تراکتورسازی: در این سال‌ها همیشه یک مدافع برای گلزنان لیگ خط و نشان می‌کشید. محمد ایرانپوریان که در دفاع راست تراکتورسازی به میدان می‌رود در چند فصل اخیر معولا در جدول گلزنان در رتبه‌های بالا حضور داشت. ایرانپوریان در مسابقه این هفته هم دوباره به همان بازیکن همیشه آماده سال قبل تبدیل شد. دفاعی که با زدن دو گل، نخستین برد تراکتورسازی را رقم زد.

میثم دورقی / استقلال‌خوزستان: یک گل زد و یک پاس گل داد. برای هافبک ‌دفاعی که در خانه حریف مشغول خنثی کردن حملات پدیده بود تاثیر روی دو گل زده تیمش، آماری فوق‌العاده است. ضمن این که روی گل‌های دریافتی استقلال‌خوزستان هم بی‌گناه بود. گل اول که روی ضربه ایستگاهی دریافت کردند و در صحنه گل دوم هم مشغول اعتراض به داوری بودند که با یک شوت، غافلگیر شدند.

میعاد یزدانی / سپیدورد: میعاد عملیات غیرممکن را در رشت ممکن ساخت. سپیدرود که در سه دیدار نخست لیگ هیچ امتیازی کسب نکرده بود، روی بازی تماشایی یزدانی به برد رسید. میعاد در این مسابقه در کناره زمین به میدان رفت که با فرارها و فضاسازی‌های فوق‌العاده‌اش منجر به بحران تیم حریف شده بود. ضمن این که چند پاس کلیدی خیلی خوب هم برای مهاجمان سپیدرود ارسال کرد.

فرشاد احمدزاده / پرسپولیس: هافبک کناری پرسپولیس در همه نبردهای این دیدار به غیر از یکی، پیروز شده بود. ضمن این که مهره تاثیرگذار برانکو در حملات پرسپولیس هم بود. احمدزاده علاوه بر ارسال چند پاس کلیدی، تک گل پرسپولیس در این هفته را هم به ثمر رساند.  

احمد عبدالله‌زاده / فولاد: هافبک دفاعی فولاد خوزستان در روز نه‌چندان درخشان ایمان مبعلی، جور این بازیکن را کشید. عبدالله‌‌زاده بیشترین پاس کلیدی را ارسال کرد. احمد پاس گل اول را هم به عاشوری داد. روی گل دوم فولاد هم از میانه زمین توپی را ارسال کرد که مدافع گسترش‌فولاد مجبور به ارتکاب پنالتی شد.

محمد عباس‌زاده / سایپا: عباس‌زاده در این بازی از ناهماهنگی میان منتظری و رحمتی استفاده کرد و یک پنالتی به تیمش هدیه داد. ضربه‌ای که خودش پشت آن قرار گرفت و با وجود تشخیص درست رحمتی، آن را تبدیل به گل کرد.

علی قلی‌زاده / سایپا: جوان، سریع،دونده. قلی‌زاده تکنیکی با تکیه به همین مهارت‌ها دفاع استقلال را خیلی آزار داد. این بازیکن بارها مدافعین استقلال را دریبل زد و برای تیمش موقعیت ساخت. ضمن این که چند پاس کلیدی هم داشت.

مهرداد محمدی / سپاهان: در پخش زنده دیدار، تشخیص این که گل سپاهان را مهرداد محمدی زده یا ساسان انصاری دشوار بود. هر چند که در پایان بازی ساسان مدعی شده که توپ با اصابت به ضربه سر او وارد دروازه مظاهری شد، ولی با زاویه‌ای که شوت مهرداد داشت، به نظر بدون تاثیر انصاری هم گل می‌شد. محمدی در دربی اصفهان بهترین نمایش فصلش را ارائه داد. محمدی در حملات تیمش نقش محوری داشت که اگر واکنش‌های رشید مظاهری نبود، حالا نام مهرداد هم در بین گلزنان این مسابقه قرار می‌گرفت.

 

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار