رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان- فرانسه

۴ فرنگی‌کار ایران حریفان خود را شناختند

مردانی، الیاسی، قادریان و قوره جیلی رقبای خود را در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان شناختند.

خبرنگار ورزشی ، مراسم وزن‌کشی چهار وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، امشب (دوشنبه) در شهر پاریس فرانسه برگزار شد و نمایندگان کشورمان رقبای خود را شناختند.

وزن ۵۹ کیلوگرم

در وزن ۵۹ کیلوگرم که ۳۰ نفر حضور دارند. مهرداد مردانی در دور نخست با توختایف از ازبکستان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر در دور بعد با برنده همت رستم از ترکیه و تورو از کلمبیا مبارزه خواهد کرد.

وزن ۶۶ کیلوگرم 

در وزن ۶۶ کیلوگرم محمد الیاسی در دور اول به مصاف سوسلان داوروف از بلاروس می‌رود و در صورت پیروزی مقابل وی در دور دوم با برنده سیلویا از لیتوانی و استاس از بلغارستان کشتی می گیرد. در این وزن ۳۶ نفر به روی باسکول رفته اند.

وزن ۸۰ کیلوگرم

در وزن ۸۰ کیلوگرم که ۲۹ نفر حضور دارند، یوسف قادریان در دور اول با ماکسیم مانوکیان از ارمنستان روبرو می‌شود و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان پیتر نواک از چک و بیوربرگ از سوئد خواهد رفت.

وزن ۱۳۰ کیلوگرم

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با مورات رومانوف از قرقیزستان پیکار می‌کند و در صورت گذر از سد این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان لورنتز از فرانسه و هیکی نابی از فنلاند کشتی می‌گیرد. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار