در گفت‌وگو با تسنیم

دلفی: نیم‌نگاهی به کسب سهمیه آسیا هم خواهیم داشت/ پارس جنوبی را شکست می‌دهیم

هافبک جوان تیم فوتبال استقلال خوزستان مدعی شد تیمش در هفته پنجم لیگ برتر پارس جنوبی را شکست خواهد داد.

یونس دلفی در مورد شرایط استقلال‌خوزستان و عملکرد این تیم در چهار بازی گذشته به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: وضعیت تیم ما بازی به بازی بهتر شد و می‌توانستیم امتیازهای بیشتری بگیریم. به‌هر حال باید در نظر گرفت که استقلال خوزستان یک تیم جوان است و نیاز به زمان داریم تا هماهنگ‌تر شویم. البته اضافه شدن جونیور و تاواتزه شرایط تیم ما را بهتر کرد و حتی می‌توانیم در آینده تیم بهتری باشیم. مطمئنم که نتایج خوبی خواهیم گرفت و حتی در آینده نیم نگاهی به کسب سهمیه آسیا هم خواهیم داشت.

این بازیکن جوان همچنین در مورد عملکرد خودش در دیدارهای گذشته خاطر نشان کرد: من امسال بیشتر به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمدم. البته برای بازی با پدیده دو روز بود که از اردوی تیم ملی برگشتم و آقای ویسی من را در ترکیب ثابت قرار داد. من هم توانستم جواب اعتماد او را بدهم و امیدوارم در آینده عملکرد بهتری داشته باشم.

وی در خاتمه با اشاره به دیدار هفته جاری تیمش مقابل پارس جنوبی تصریح کرد: ما بازی سختی داریم. نتایج پارس جنوبی نشان می‌دهد که آنها تیم پرقدرتی هستند و حتی خودشان را به‌عنوان مدعی مطرح کرده‌اند. با این حال ما میزبان هستیم و تلاش می‌کنیم اولین باخت پارس جنوبی را رقم بزنیم. ما فقط برای برد بازی خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار