در گفت‌وگو با تسنیم

ایران‌پوریان: اعتمادبه‌نفس‌ جوان‌های تراکتورسازی بالاتر رفته است/ امیدوارم با ۶ امتیاز به استقبال تعطیلات برویم

مدافع - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بازی سختی مقابل سایپا داریم، اما امیدوارم برنده از زمین بیرون بیاییم.

محمد ایران‌پوریان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیمش برای بازی برابر سایپا اظهار داشت: تیم ما وضعیت خوبی دارد. در بازی قبلی برد روحیه‌بخشی به دست آوردیم و شکست دادن نفت تهران اعتمادبه‌نفس بازیکنان جوان تراکتورسازی را بالاتر برد. حالا هم آماده بازی با سایپا هستیم و امیدوارم با شش امتیاز به استقبال تعطیلات برویم.

مدافع  - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه با اشاره به تقابل تیمش با سایپا خاطر نشان کرد: نتایج سایپا قدرت این تیم را نشان می‌دهد. آنها تیمی سخت‌کوش، با انگیزه و دونده هستند و در زمین سایپا کار سختی در پیش داریم. با این حال ما هم تراکتورسازی هستیم و به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتورسازی امسال می‌تواند مدعی کسب سهمیه یا قهرمانی باشد، گفت:‌ صحبت کردن در این خصوص خیلی زود است. ما فقط باید تلاش کنیم تا در پایان نیم‌فصل اول جزو تیم‌های بالای جدول باشیم، چون در نیم‌فصل دوم می‌توانیم تیم را تقویت کنیم.

ایران‌پوریان درباره احتمال دعوتش به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: در این زمینه کادر فنی تیم ملی تصمیم می‌گیرد و من همیشه به تصمیم‌های سرمربی تیم ملی احترام گذاشته‌ام.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار