درگیری در تمرین دلیل اصلی بازی نکردن امباپه

ستاره تیم فوتبال موناکو به خاطر درگیری با هم‌تیمی‌اش در تمرینات، در بازی اخیر این تیم در رقابت‌های لوشامپیونه بازی نکرد.

، بر اساس ادعای روزنامه «اکیپ» فرانسه، کایلیان امباپه که این روزها بحث پیوستن او به پاری‌سن‌ژرمن بر سر زبان‌هاست، سه‌شنبه هفته گذشته به دلیل درگیری با هم‌تیمی‌ خود یعنی آندره‌آ راگی از ادامه تمرین محروم شده و در واقع دلیل اصلی نبودن او در فهرست ۱۸ نفره موناکو در بازی روز جمعه برابر متس در هفته سوم لوشامپیونه که به برتری یک بر صفر شاگردان لئوناردو ژاردیم انجامید، همین بوده است. این در حالی است که ژاردیم گفته بود دلیل بازی نکردن این مهاجم ۱۸ ساله به این دلیل بوده که او صددرصد آماده نیست.

بر اساس این گزارش در درگیری امباپه با هم‌تیمی‌اش، این دو به یکدیگر توهین کرده‌اند که در نهایت پدیده فوتبال فرانسه از ادامه تمرین منع شده است. امباپه ۱۸ ساله در پیروزی ۴ بر یک برابر دیژون در هفته دوم لوشامپیونه فرانسه هم به نیمکت‌نشین بود و فرصت بازی پیدا نکرد. دلیل نیمکت‌نشینی امباپه در این بازی از سوی ژاردیم اینطور عنوان شده بود که قصد ندارد در مورد استفاده از کایلیان ریسک کند تا مبادا این بازیکن دوباره دچار مصدومیت شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار