اسپالتی: اگر ۲ مدافع میانی بخریم، رانوکیا را می‌فروشیم/۲۰۰ میلیون یورو بدهند، پادشاه می‌شوم!

سرمربی تیم فوتبال اینتر از برنامه مسئولان این باشگاه برای فروش مدافع ایتالیایی‌شان خبر داد.

، لوچانو اسپالتی تأیید کرد به محض اضافه شدن دو مدافع میانی جدید به جمع بازیکنان او، آندره‌آ رانیوکیا از اینتر جدا می‌شود. رانوکیا که فصل گذشته به صورت قرضی برای هال‌سیتی توپ می‌زد، تابستان امسال به اینتر برگشت اما اکنون به نظر می‌رسد که او دوباره باید جوزپه‌مه‌آتزا را ترک کند.

اسپالتی به شبکه رای اسپورت گفت: ما کارمان را در اردوی پیش فصل خوب انجام دادیم. بازیکنان نشان دادند که حرفه‌ای هستند. آنها به توصیه‌های من گوش دادند و آنها را عملی کردند. گاهی اوقات اوضاع بازار به نفع ما نیست اما این طبیعی است. اگر شما به من بگویید که اینتر ۲۰۰ میلیون یورو بودجه دارد تا صرف خرید بازیکن کند، اسپالتی پادشاه می‌شود و (الکسیس) سانچس، (آرتورو) ویدال و (رجا) ناینگولان همگی می‌آیند. من اما همین الان هم تیم فوق‌العاده‌ای دارم. برخی کمبودها وجود دارد به خصوص در خط دفاعی اما مدیران این را می‌دانند و ما داریم روی این موضوع کار می‌کنیم. ما دو مدافع میانی جدید لازم داریم.

اسپالتی ادامه داد: با ورود دو مدافع جدید رانوکیا بر خلاف میل باطنی من به تیمی دیگر خواهد رفت. این شرایطی است که او در آن قرار دارد هر چند او بازیکنی استثنایی و خوب است.

رانوکیای ۲۹ ساله سال ۲۰۱۰ به اینتر پیوست و تا کنون بیش از ۱۵۰ بازی برای نراتزوری انجام داده و با این تیم قهرمان جام حذفی ایتالیا شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار