کالینیچ وارد میلان شد/ امضای قرارداد با روسونری بعد از انجام تست پزشکی

مهاجم فیورنتینا برای نهایی کردن قراردادش با روسونری وارد میلان شد.

، رسانه‌های ایتالیایی از ورود نیکلا کالینیچ، مهاجم فیورنتینا به شهر میلان برای انجام تست پزشکی قرمزومشکی‌پوشان این شهر خبر دادند و به نظر می‌رسد که پیوستن او به تیم تحت هدایت وینچنزو مونتلا را باید قطعی دانست مگر اینکه او در تست پزشکی‌اش پذیرفته نشود که بعید به نظر می‌رسد.

پس از مطرح شدن نام بازیکنان مانند آلوارو موراتا که به چلسی پیوست و پیره امریک اوبامیانگ که دورتموند او را از فهرست بازیکنان فروشی‌اش خارج کرد، کالینیچ تنها گزینه باقی‌مانده برای تقویت خط حمله روسونری بود که حالا او در آستانه پیوستن به میلان قرار گرفته است. او که امروز در کلینیک مادونینای شهر میلان حضور پیدا کرد به شبکه میلان‌نیوز گفت: خوشحالم که اینجا هستم.

گفته می‌شود که کالینیچ پس از پشت سر گذاشتن تست پزشکی باشگاه میلان با تعداد از اعضای این باشگاه ملاقات خواهد کرد و پس از آن پای برگه قرارداد ۲۵ میلیون یورویی‌اش را امضا می‌کند.

پیش از این گزارش رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن بود که مهاجم ۲۹ ساله فیورنتینا برای یک سال به صورت قرضی در ازادی ۵ میلیون یورو به روسونری ملحق می‌شود و در پایان فصل میلان در صورت رضایت از عملکرد او و تمایل به عقد قراردادی دائمی ۲۰ میلیون یوروی دیگر به بنفش‌پوشان فلورانس خواهد پرداخت.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار