مونتلا: از رویکرد بازیکنانم راضی‌ام/ هنوز به کمک داور ویدئویی عادت نداریم

سرمربی میلان از پیروزی تیمش برابر کروتونه در هفته نخست سری A ابراز خرسندی و درباره به کارگیری تکنولوژی کمک داور ویدئویی در این بازی اظهار نظر کرد.

، میلان فصل جدید سری A را با پیروزی ۳ بر صفر در خانه کروتونه آغاز کرد که در این بازی گل نخستش از یک پنالتی بود که به لطف استفاده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی (VAR) اعلام شد. در دقیقه ۵ بازی، کمک داور ویدئویی تشخیص داد که فدریکو چکرینی،  مدافع کروتونه با یک خطای پنالتی پاتریک کورتونه، مهاجم میلان را نقش بر زمین کرده است و متعاقب آن اخراج شد. به این ترتیب میلان ۸۵ دقیقه برابر میزبان ۱۰ نفره‌اش بازی کرد و کار آسانی برای کسب ۳ امتیاز بازی داشت.

وینچنزو مونتلا، سرمربی روسونری در پایان بازی به خبرنگاران گفت: ما قطعاً به زمان نیاز داریم تا به کمک داور ویدئویی عادت کنیم اما با استفاده از این تکنولوژی همه آرام‌تر هستند. رویکرد بازیکنان من واقعاً رضایتبخش بود. آنها با تمرکز و انسجام بازی کردند.

مونتلا در ادامه اعتراف کرد که تیمش هنوز ضعف‌هایی دارد که باید برطرف شوند. وی افزود: ما باید مدیریت بازی‌مان را ارتقا دهیم تا به تیمی برنده تبدیل شویم. امشب اخراج بازیکن حریف کارمان را آسان کرد اما هنوز کارهای هست که باید انجام دهیم.

میلان در هفته نخست سری A تیمی را به میدان فرستاد که در آن اکثر مهره‌های جدیدش حضور داشتند. مونتلا اما از فرانک کسیه، زننده گل اول بازی به عنوان بهترین بازیکن تیمش یاد کرد.

وی تأکید کرد: تمام بازیکن من قوی بودند اما الان بیش از همه بازی کسی در یادم مانده چون او بسیار باهوش است. من از او انتظار داشتم که چنین عملکردی داشته باشد اما نه این‌قدر.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار