امیدوارم با برتری مقابل تراکتورسازی به تعطیلات برویم

ترابی: با حضور دایی تیم ما شخصیت بالایی پیدا کرده است/ امسال هدف‌های بزرگی داریم

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد، این تیم با شکست تراکتورسازی تبریز به تعطیلات لیگ برتر برود.

مهدی ترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، ‌در مورد پیروزی سایپا مقابل استقلال گفت:‌ بازی خوبی بود و تماشاگران هم لذت بردند. استقلال در دقایق ابتدایی صاحب توپ و میدان بود ولی بعد از آن ما شرایط خوبی پیدا کردیم، خصوصاً در نیمه دوم که فوتبال بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. ما در این مسابقه مستحق برد بودیم و جدا از گلی که به ثمر رساندیم چند فرصت بسیار خوب را هم از دست دادیم.

وی با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر تراکتورسازی گفت:‌ ما قطعاً بازی سختی در پیش داریم، چون تراکتورسازی یک تیم پرقدرت است و نمی‌توان سه شکست قبلی این تیم را ملاک قضاوت قرار داد. آنها بازی قبلی‌شان را هم بردند و در این بازی هم دنبال برد هستند. با این حال ما میزبان هستیم و امیدوارم با برتری مقابل تراکتورسازی به تعطیلات برویم.

ترابی در مورد اینکه برخی سایپا را مدعی قهرمانی یا کسب سهمیه می‌دانند، اظهار داشت:‌ ما امسال هدف‌های بزرگی داریم، ولی فکر می‌کنم صحبت کردن در مورد قهرمانی یا سهمیه از حالا زود است. تمام تلاش ما این است که بازی به بازی جلو برویم و با تیم خوبی که داریم در نهایت در جایگاه مناسبی قرار بگیریم.

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سایپا در پایان تصریح کرد: ‌امسال با حضور علی دایی تیم ما شخصیت بالایی پیدا کرده است و او به خوبی شخصیت برنده شدن را به بازیکنان منتقل می‌کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار