راموس بدسابقه‌ترین بازیکن تاریخ لالیگا شد

کارنامه انضباطی کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید با کارت قرمزی که در بازی مقابل دپورتیوو لاکرونیا گرفت، سیاه‌تر از قبل شد.

، در شبی که رئال مادرید دفاع از عنوان قهرمانی‌‌اش را بدون کریستیانو رونالدو با پیروزی ۳ بر صفر در خانه دپورتیوو لاکرونیا آغاز کرد، اخراج کاپیتانش تنها نکته منفی عملکرد کهکشانی‌ها بود.

سرخیو راموس در دقیقه ۵۳ بازی برابر دپورتیوو لاکرونیا دستش را روی صورت فابیان شار، مدافع دپورتیوو لاکرونیا قرار و او را هل داد اما خوش‌شانس بود که آلخاندرو هرناندس، داور بازی او را تنها با کارت زرد جریمه کرد.

در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم اما راموس هجدهمین کارت قرمز دوران بازیگری‌اش در لالیگا(در ۴۰۵ بازی) را گرفت و از این حیث در کنار پابلو آلفارو مدافع سابق سویا(۴۱۸ بازی) و ژاوی آگوادو، اسطوره رئال ساراگوسا(۳۸۳ بازی) به عنوان کسانی که بیشترین تعداد کارت قرمز را در تاریخ لالیگا دارند قرار گرفت.

در مجموع این بیست و سومین باری است که راموس در دوران بازیگری‌اش در رده باشگاهی کارت قرمز می‌گیرد که ۱۸ بار آن در لالیگا، ۳ بار در لیگ قهرمانان اروپا و ۲ بار در جام حذفی اسپانیا بوده است. او تمام این کارت‌های قرمز را در دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید گرفته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار