سرمربی مکزیک: ایران و ایتالیا به فینال می رسند

وکیلی: تیم ایران امروز حریف را دست کم نگرفت

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: تیم ایران امروز حریف را دست کم نگرفت و خوب جنگید.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمد وکیلی پس از پیروزی سه بر صفر شاگردانش برابر مکزیک در مسابقات قهرمانی ن.جوانان جهان اظهار داشت: چون تیم مکزیک نسبت به ایتالیا ضعیف تر است، پیش بینی می کردیم که بازیکنان ایران با آمادگی لازم به میدان نروند و برای جلوگیری از این مشکل، برنامه ریزی قبلی داشتیم.

وی با یادآوری اینکه مسابقات در رده سنی نوجوانان همیشه همراه با نتایج غافلگیرانه است، گفت: باید تلاش می کردیم که شرایط به گونه ای نشود که یک تیم در یک روز فوق العاده بازی کند و تیم ایران آمادگی لازم را برای رویارویی با آن تیم را نداشته باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان تصریح کرد: سعی کردیم در فرصت یک روزه بین دیدار با ایتالیا و مکزیک، در جلسه آنالیز و تمرین صبح امروز، بازیکنان را به این باور برسانیم که مکزیک را دست کم نگیرند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تیم ایران امروز حریف را دست کم نگرفت و خوب جنگید و شکر خدا سه بر صفر پیروز شدیم و من این پیروزی را به مردم ایران تبریک می گویم.

وکیلی در پاسخ به این سئوال که برای مسابقه با چین چه برنامه ای دارید، گفت: چین تیم خوبی است زیرا در چین تعداد نفرات و جمعیتی که والیبال بازی می کنند، زیاد است و به همین دلیل توانایی خوبی در این رشته ورزشی دارند. این کشور امسال در تمام رده های سنی بزرگسالان، زیر ۲۳ سال، جوانان و نوجوانان با نمایندگان ایران بازی داشته است.

وی ادامه داد: تیم ملی والیبال نوجوانان نیز در بحرین با چین بازی دارد. چین جزو چند کشور مطرح والیبال در آسیاست و در رقابت های قهرمانی آسیا در کشور میانمار نیز رتبه بهتری نسبت به ایران کسب کرد. باید شرایطی را به وجود آوریم که امتیاز لازم را از این تیم به دست آوریم.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان افزود: دو پیروزی برابر ایتالیا و مکزیک صعود تیم ایران را به جمع ۱۶ تیم برتر مرحله دوم قطعی کرده است، اما در مرحله دوم و حذفی بازی کردن با روسیه، کره جنوبی، ترکیه و آرژانتین متفاوت است و می خواهیم با تیمی بازی کنیم که به لحاظ تاکتیکی راحت تر باشد. به همین دلیل باید در دور مقدماتی امتیازات لازم را به دست آوریم. هدف کادر فنی تیم نوجوانان در این مسیر این است که در دو مرحله حساس پلی آف، با تیم هایی که دوست داریم، رقابت کنیم.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های جهانی بحرین سه بر صفر مکزیک را شکست داد و در بازی بعدی خود به مصاف چین می رود.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان مکزیک با ابراز رضایت از میزبانی بحرین در رقابت های جهانی پیش بینی کرد که تیم های ایران و ایتالیا در دیدار نهایی این رقابت ها دوباره حریف یکدیگر می شوند.

برنامه چهارمین روز این رقابت ها به وقت ایران به شرح زیر است:

دوشنبه ۳۰ مرداد ماه:
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه: لهستان – ژاپن / کره جنوبی – آرژانتین
ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه: برزیل – کوبا / روسیه – شیلی
ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه: آمریکا – تونس / ایران – چین
ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه: بحرین – پورتوریکو / ایتالیا – مکزیک

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار