والیبال زیر ۲۳ سال جهان - مصر

الجزایر هم حریف ایران نشد

تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران موفق شد در سومین دیدار خود به یک پیروزی دیگر دست پیدا کند.

،  تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در سومین دیدار خود از سری مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان رو در روی الجزایر قرار گرفت و موفق شد به دومین پیروزی خود این بار با نتیجه ۴ بر یک دست پیدا کنند.

خوان سیچلو، سرمربی آرژانتینی تیم ایران برای آغاز این دیدار از ترکیب روز گذشته مقابل چین استفاده کرد و جواد کریمی، رسول آقچه لی، سعید جواهری، اسماعیل مسافر، رحمان تقی زاده، سهند الله وردیان و اسماعیل طالبی آغازکنندگان بازی بودند.

ساعت بازی دلیلی شد تا ایرانی های مقیم قاهره یک بار دیگر خود را به سالن مرکزی شهر برسانند تا تیم ایران را مورد تشویق خود قرار دهند.

ست اول ایران بازی روز گذشته خود را نتوانست انجام دهد و الجزایری ها را از این فرصت استفاده کردند و با نتیجه ۱۸ بر ۱۶ در آخرین امتیازات موفق شدند ایران را شکست دهند اما با صحبت های کادر فنی در بین وقت های استراحت بازیکنان یک بار دیگر به بازی برگشتند و توانستند ست ها را یکی پس از دیگری به سود خود کنند. شاگردان سیچلو بازی متفاوت را از خود به نمایش گذاشتند به طوریکه در ست سوم ایران با امتیازات ۹ بر یک از حریف پیش افتاد.

این برتری ایران در ادامه پایدار بود تا در نهایت تیم والیبال زیر ۲۳ سال کشورمان موفق شد با نتیجه ۴ بر یک و با امتیازات ۱۶ بر ۱۸، ۱۵ بر ۸، ۱۵ بر ۷، ۱۵ بر ۹ و ۱۵ بر ۱۲ برنده بازی باشد.

تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران امروز دوشنبه  در چهارمین دیدار خود از ساعت ۲۰ رو در روی ترکیه قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار