قراب: منصوریان بچه استقلال است، نابودش نکنیم/ استقلال از بازی بعد راه می‌افتد

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: منصوریان از خودمان است و او هم دوست دارد استقلال هر چه زودتر از این شرایط خارج شود.

خبرنگار ورزشی ، جواد قراب در پایان جلسه  امروز (یکشنبه) هیئت مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا صحبت‌های منصوریان را شنیدیم و او مشکلاتش را عنوان کرد و  بعد هم ما مسائلی را مطرح کردیم و ضعف‌هایی که در تیم دیده بودیم را گفتیم. منصوریان هم قول داد که تیم از بازی بعد حتما نتیجه بگیرد. هیئت مدیره  حمایت لازم را از سرمربی انجام می‌دهد و و تیم در آینده نتایج بهتری کسب خواهد کرد.

وی در مورد اینکه اگر استقلال  نتیجه نگیرد وضعیت منصوریان چه خواهد شد و آیا او تا هفته پنجم مهلت دارد؟ تاکید کرد: من خودم سال‌ها بازی می‌کردم و این حرف‌ها درست نیست. اینکه شرط و شروطی برای مربی بگذاریم. منصوریان از خانواده استقلال است. هواداران از تیم انتظار دارند  اما مگر منصوریان بدش می‌آید تیم نتیجه بگیرد؟ همه ما از نتایج ناراضی هستیم. اما اینکه بگویید اگر تیم نتیجه نگیرید چه می‌شود، قشنگ نیست.

قراب در واکنش به اینکه هواداران کاسه صبرشان لبریز شده خاطرنشان کرد: کاسه صبر ما لبریز نمی‌شود همه ما مال این باشگاه هستیم. نباید به خاطر یک بازی منصوریان از تیم جدا شود. شاید او بازی سه‌شنبه را ببرد و دو بازی بعد را ببازد. آن موقع هم باید بگوییم کاسه صبر هواداران لبریز شده است؟ در فوتبال باید نتیجه گرفت و فوتبال بدون نتیجه قشنگ نیست. الان منصوریان نیاز به حمایت دارد. زمانی که پرویز مظلومی و پورحیدری خدا بیامرز هم بودند همین حمایت را در برنامه تلویزیونی از آنها کردم. هیچکس از باخت خوشش نمی‌آید.  از هواداران می‌خواهم مسایل پنجشنبه را فراموش کنند و سه شنبه برای حمایت از تیم به ورزشگاه بیایند. بابت اتفاقات بازی با سایپا هم من از آنها عذرخواهی می‌کنم.

عضو هیات مدیره باشگاهبا تاکید بر اینکه در مورد کاستی‌ةای تیمش حق با منصوریان است، عنوان کرد: او گفت زمین تمرین خوب ندارد. ورزشگاه ثابت ندارد و بازیکنان پولی نگرفته اند و بدون پول بازی می‌کنند. همه این عوامل درست و منطقی است و  انشالله بعد از بازی با پدیده ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت می‌شود. 

وی در مورد احتمال برگزاری دربی دوستانه در  شهریورماه در آلمان گفت: این مسئله را نشنیده‌ام و شاید از طریق رسانه‌ها مطالبی مطرح شده است اما من چیزی نشنیده‌ام.

قراب در پایان خطاب به خبرنگاران گفت: منصوریان بچه استقلال است و نباید نابودش کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار