دیدار دایی با رئیس فدراسیون ژیمناستیک + عکس

سرمربی تیم فوتبال سایپا با حضور در فدراسیون ژیمناستیک با رئیس این فدراسیون دیدار کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون ژیمناستیک، علی دایی برترین گلزن فوتبال جهان و قهرمانی ملی صبح امروز (یکشنبه) با حضور در فدراسیون با زهرا اینچه‌درگاهی‌، رئیس فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کرد.

ایجاد رویه یکسان و هم جهت برای ورزش پایه و مادر ژیمناستیک، چگونگی جذب اجتماعی افراد به ژیمناستیک و اهمیت دادن این رشته ورزشی در بین کودکان از مهمترین مباحث گفت‌وگو بود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در این دیدار ابتدا انتخاب اینجه‌درگاهی را به عنوان رئیس فدراسیون تبریک گفت و از رئیس فدراسیون و فعالیت‌هایش در پیشبرد ژیمناستیک کشور حمایت کرد.

دایی اظهار داشت : ژیمناستیک ورزشی است که در کشور ما مظلوم واقع شده ، این رشته زیبا و مادر می تواند به تمام ورزشکاران به ویژه فوتبالیست‌ها در آمادگی جسمانی کمک کند. ژیمناستیک می‌تواند از آسیب دیدگی‌هایی که در دوران حرفه‌ای پیش می‌آید، جلوگیری کند.

برترین گلزن جهان افزود‌: مسیر ورود به ورزش قهرمانی و حرفه‌ای بهتر است از ژیمناستیک باشد. ما باید به ورزش‌های پایه مثل ژیمناستیک اهمیت زیادی بدهیم و تمام سرمایه گذاری‌های‌مان به این سمت باشد.

دایی ادامه داد: وزرات ورزش باید حمایت‌های زیادی از این ورزش پایه بکند و امکانات را فراهم کند تا خانواده‌های زیادی به این ورزش روی بیاورند ، یکی از عوامل پیشرفت کودکان در آینده ورزشی‌شان ، فعالیت در رشته ورزشی ژیمناستیک است.اینچه درگاهی ، رئیس فدراسیون هم از حضور علی دایی در فدراسیون و حمایت های او تشکر و قدردانی کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار