برای حضور در رقابت‌های جهانی اسپانیا

تکلیف ۴ وزن امید مشخص شد/ معرفی نفر پنجم هفته آینده

تکلیف ۴ وزن امید برای حضور در رقابت‌های جهانی اسپانیا امروز مشخص شد و انتخابی وزن منهای ۸۴ کیلوگرم هفته آینده برگزار می‌شود تا نفر اعزامی این وزن به مسابقات جهانی معرفی شود.

و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، سومین و آخرین مرحله رقابت انتخابی تیم ملی امید امروز(یکشنبه ۲۹ مرداد ماه) در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد وطی آن مسافر جهانی اسپانیا نیز مشخص و از سوی کادر فنی نیز ۵ نفر به عنوان نفرات دوم و سوم به اردوی آمادگی فراخوانده شدند.

در وزن منهای ۶۰ کیلو گرم، علی مسکینی از کرمانشاه با ۴ برد و ۲ باخت مسافر جهانی شد. در این وزن عبداله ولدی دیگر کاراته کای کرمانشاهی با ۴ برد و ۳ باخت به عنوان نفر دوم در اردو باقی ماند.

همچنین مهدی رحیمی نژاد از گیلان که در پیکارهای انتخابی این وزن به ۳ برد و ۴ باخت دست یافت نیز به اردو دعوت شد.

در وزن منهای ۶۷ کیلو گرم، امیررضا میرزایی از قزوین با سه برد و یک باخت در لیست اول این وزن برای رقابتهای جهانی اسپانیا قرار گرفت. در این وزن دانیال زحمتکش از گیلان با ۲ برد و ۲ باخت به عنوان نفر دوم به اردوی امادگی فراخوانده شد.

در وزن منهای ۷۵ کیلو گرم، الیاس محمدزاده از گیلان با سه برد و بدون باخت مسافر جهانی شد. در این وزن میلاد بهمنی از تهران با ۲ برد و ۲ باخت به عنوان نفر دوم به اردوی امادگی دعوت شد.

در وزن مثبت ۸۴ کیلو گرم هم صالح اباذری از مرکزی با چهار برد و بدون باخت نامش در لیست اول این وزن برای رقابتهای جهانی اسپانیا نوشته شد. مهدی عاشوری از مازندران با ۲ برد و ۲ باخت به عنوان نفر دوم وارد اردوی امادگی تیم ملی شد.

اما امروز مبارزات وزن ۸۴-کیلوگرم به دلیل مصدومیت مهدی قراری زاده برگزار نشد و با تصمیم کادر فنی قرار است هفته آینده ۳ کاراته کا این وزن، محمدرضا گیلان پور از گیلان، علی نجفی از قم و مهدی قراری زاده از کرمان به مصاف هم بروند تا تکلیف نفر اعزامی به مسابقات جهانی مشخص شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار