اینیستا: ۳ سال پیش هرگز فکر نمی‌کردم بارسلونا به این روز بیفتد/ دارم به آینده‌‌ام فکر می‌کنم

کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد هنوز در مورد اینکه آیا می‌‌خواهد به دوران بازیگری‌اش در این تیم ادامه دهد یا نه، تردید دارد.

و به نقل از مارکا، بارسلونا شاید تابستان امسال توانست نظر لیونل مسی را برای تمدید قراردادش جلب کند اما آینده یکی دیگر از ستاره‌های نمادینش هنوز نامشخص است. این ستاره آندرس اینیستا است که اعتراف کرد هنوز در مورد اینکه آیا می‌خواهد قراردادش را با کاتالان‌ها تمدید کند یا نه مردد است.

اینیستا که قراردادش در پایان فصل جاری منقضی می‌شود، به نشریه پاییس اسپانیا گفت: حقیقت این است که من هنوز قراردادم را تمدید نکرده‌ام. من این روزها چیزهایی را دارم در بارسلونا تجربه می‌کنم که پیش از این با آنها بیگانه بودم، اما فکر می‌کنم که این‌ها طبیعی هستند. وضعیتی فعلی بارسلونا به گونه‌ای است که تا ۳ سال پیش مطمئناً هرگز نمی‌توانستم تصورش کنم. بگذارید این‌طور بگویم که من دارم به آینده‌ام فکر می‌کنم، در حالی که قبلاً این کار را نمی‌کردم.

اینیستا در ادامه فاش کرد که با لوئیس انریکه، سرمربی پیشین بارسلونا اختلافاتی داشته است و از اینکه به اندازه کافی مورد اعتماد وی واقع نمی‌شد ابراز نارضایتی کرد.

کاپیتان آبی‌و‌اناری‌ها عنوان کرد: من همیشه برای لوئیس انریکه احترام فراوانی قائل بودم اگرچه گاهی اوقات با کارهایی که او انجام می‌داد، موافق نبودم. نظر من این است که در این باشگاه شما هرگز نمی‌توانید به آنهایی که با تمام وجودشان برای حفظ اعتبار پیراهن تیم تلاش کرده‌اند، بی‌احترامی کنید. چنین اتفاقی نباید رخ دهد اگرچه گاهی پیش می‌آید که احساس کنید دیگر کسی شما را در تیم نمی‌‌خواهد.

اینیستا به دلیل مصدومیت نه تنها بازی برگشت تیمش برابر رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا را از دست داد بلکه به اولین بازی کاتالان‌ها در فصل جدید لالیگا هم نمی‌رسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار