چه لزومی دارد سازمان لیگ بازی‌ها را پنجشنبه برگزار کند

روشنایی: اگر هدف سازمان لیگ سؤال نکردن از ماست، برنامه آنها را قبول می‌کنیم/ نمی‌دانیم پشت قضیه چیست

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان به انتقاد از سازمان لیگ برای تغییر زمان برگزاری دیدار این تیم برابر پارس جنوبی پرداخت.

بهمن روشنایی، سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره تغییر برنامه دیدار این تیم مقابل پارس جنوبی جم از روز سه‌شنبه به روز پنجشنبه و مخالفت این باشگاه به خبرنگار ورزشی گفت: هدف ما این است که بر اساس برنامه از پیش تعیین شده سازمان لیگ کار کنیم، چون طبق برنامه به بازیکنان‌مان استراحت دادیم، بازیکنان خارجی ما بلیت سفر به کشورهای خود را گرفته‌اند و برای تعطیلات برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی افزود: پس از بازی با ما مقابل پدیده آقای فتاحی تماس گرفت و اعلام کرد بازی ما مقابل پارس جنوبی روز پنجشنبه برگزار می‌شود و من هم سریعاً این موضوع را به ویسی اعلام کردم. کادرفنی ما برای تعطیلات طبق برنامه از پیش تعیین شده برنامه‌ریزی کرده است و من هم به فتاحی گفتم که چرا باید این تغییر برنامه بی‌موقع اعلام شود. پاسخی که او به ما داده این است که در برنامه از پیش تعیین شده هم زیر نویسی وجود داشته مبنی بر اینکه اگر تیم‌ها بازیکن ملی‌پوش نداشته باشند، برنامه تغییر می‌کند و بازی‌ها به جای سه‌شنبه، پنجشنبه برگزار می‌شوند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد: حالا اگر ما بازیکن ملی‌پوش داشته باشیم یا نه، چه تفاوتی برای سازمان لیگ دارد که بازی‌ها را روز سه‌شنبه برگزار کند یا پنجشنبه؟ باشگاه‌ها و سازمان لیگ باید تعامل دو طرفه داشته باشند و ما درخواست‌مان این است که طبق همان برنامه قبلی پیش برویم. استقلال خوزستان و پارس جنوبی از قبل می‌دانستند که سه‌شنبه با هم بازی دارند و حالا نمی‌دانم چه لزومی دارد بازی روز پنجشنبه برگزار شود. باز اگر چهار روز زودتر از این به ما اطلاع می‌دادند، می‌توانستیم طور دیگری برنامه‌ریزی کنیم، اما واقعاً ما به بازیکنان‌مان مرخصی داده‌ایم و خارجی‌ها نیز بلیت گرفته‌اند.

روشنایی در واکنش به این مسئله که اما گویا تیم پارس جنوبی زودتر از این ماجرا با خبر بوده و حتی برای بازی پنجشنبه هم هتل رزرو کرده است، گفت: شاید آنها زودتر می‌دانستند که بازی قرار است پنجشنبه برگزار شود، اما ما در جریان نبودیم. نمی‌دانیم پشت این قضیه چیست، اما اگر واقعاً هدف سازمان لیگ است که که نظر ما را نپرسند و مجبوریم برنامه آنها را قبول کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار