مقابل سپاهان دست‌ و پا بسته نیستیم

یزدانی: مقابل پیکان محکوم به بُرد بودیم/ منصوریان می‌تواند به هواداران یک استقلالِ خوب تحویل دهد

هافبک تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:‌ در دیدار خانگی مقابل پیکان محکوم به پیروزی بودیم که به لطف خدا موفق هم شدیم.

میعاد یزدانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ در مورد پیروزی یک بر صفر تیم سپیدرود رشت مقابل پیکان اظهار داشت: با وجود اینکه در سه هفته ابتدایی لیگ شایسته شکست نبودیم، اما شکست خوردیم، مخصوصاً در دیدار مقابل گسترش فولاد که در ثانیه‌های آخر دروازه‌مان باز شد. برابر پیکان در خانه و مقابل چشم هواداران‌مان محکوم به برد بودیم که به لطف خدا و تلاش بچه‌ها توانستیم این تیم را شکست دهیم.

وی درباره خداحافظی سهیل‌ حق‌شناس از دنیای فوتبال در دقایقی پایان دیدار مقابل پیکان،‌ تصریح کرد: ما خیلی دوست داشتیم حق‌شناس در این دیدار بازی کند و بعد از بازی، یک خداحافظی «شیک» برای او داشته باشیم، اما شرایط بازی به نحوی پیش رفت که مجبور شدیم سه تعویض اجباری داشته باشیم. هیچ‌کدام از این تعویض‌ها تاکتیکی نبود و نظرمحمدی از روی اجبار آن‌ها را انجام داد. ضمن اینکه ما با یک گل پیش بودیم و دیگر نمی‌شد مهاجم جدید وارد میدان کنیم. در هر صورت شرایط بازی به نحوی پیش رفت که دیگر حق‌شناس نتوانست به زمین بیاید. این موضوع باعث شد خود او و تعدادی از هواداران ناراحت شوند، اما مهم‌تر از هر چیزی، پیروزی تیم در این دیدار بود که خدا را شکر رقم خورد.

هافبک تیم سپیدرود رشت درباره دیدار هفته آینده تیمش  مقابل سپاهان،‌ عنوان کرد: این تیم با برد هفته گذشته مقابل ذوب‌آهن روحیه گرفته است و می‌خواهد در زمین خودش سه امتیاز این بازی را هم بگیرد، اما ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و با برنامه به این بازی می‌رویم تا با امتیاز به رشت بازگردیم.

یزدانی در مورد حضورش در فصل گذشته در تیم استقلال گفت: من با کلی انگیزه به استقلال رفتم، اما شرایط طوری رقم خورد که به من بازی نرسید و من هم هیچ اعتراض و گلایه‌ای نکردم. الان هم به گذشته فکر نمی‌کنم و اصلاً هم ناراحت نیستم. امیدوارم با بازی‌های خوبم در این فصل، ناکامی فصل گذشته را جبران کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا از کادرفنی استقلال برای بازی ندادن به او در فصل گذشته ناراحت است یا خیر؟»، گفت: گلایه‌ای ندارم. فوتبال است و این اتفاقات قابل پیش‌بینی نیست. بعد از بازگشتم به سپیدرود  در سه هفته اول از شرایط بازی دور بودم و وضعیت خوبی نداشتم، اما کادرفنی به خصوص علی بهارمست (سرپرست تیم سپیدرود) در این مدت خیلی با من صحبت کرد. در سه بازی اول اصلاًً از خودم راضی نبودم، اما دست کادرفنی درد نکند که پشت من ایستاد و ان‌شاءالله بازی‌های آینده بتوانم جبران کنم.

هافبک فصل گذشته تیم استقلال درباره شرایط این تیم در فصل جدید و ناراحتی هواداران عنوان کرد: اول فصل است و استقلال امتیازات زیادی از دست داده. مطمئناً این امتیاز از دست رفته در انتهای فصل به ضرر این تیم خواهد شد.

«شایعاتی در مورد جدایی منصوریان از تیم استقلال شنیده می‌شود،‌ آیا کنار گذاشتن منصوریان تصمیم درستی است؟»، یزدانی در پاسخ به این پرسش گفت: منصوریان تمرینات استقلال را حرفه‌ای کرده است. این تیم در جذب بازیکن خیلی موفق بوده است و تمام بازیکنان با نظر سرمربی به تیم اضافه شدند. به نظرم اگر به او فرصت دهند،‌ منصوریان می‌تواند مانند فصل گذشته خودش را اثبات کند و به هواداران یک استقلالِ خوب تحویل دهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار