سود تعطیلی لیگ برتر برای ما بیش از ضررش است

نانگ: هیچ وقت به عنوان آقای گلی نه نمی‌گویم اما شانس طارمی بیشتر است/ اگر یک تیم باشیم، باید انتظار نتایج خوبی داشته باشیم

مهاجم تیم پارس جنوبی جم گفت: به عنوان آقای گلی «نه» نمی‌گویم و اگر تیمم در لیگ برتر ماندنی شود، آن وقت از کسب این عنوان خوشحال می‌شوم.

آلویس نانگ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در مورد پیروزی ۲ بر یک پارس جنوبی جم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: می‌دانستیم که بازی راحتی پیش رو نداریم، اما فکر نمی‌کردیم در صورت شکست صنعت نفت بتوانیم به رده دوم جدول صعود کنیم. صنعت نفت تیمی بود که بازیکنانش به لحاظ فیزیکی بسیار قدرتمند بودند، اما به‌مانند این بازی هر بار که مقابل هواداران خود و در شهر جم بازی کنیم تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم بست. ما تنها باید به بردن فکر کنیم، چون هواداران فوق‌العاده ما هیچ وقت دست از حمایت ما برنمی‌دارند و همواره مشوق و حامی ما هستند.

هدف اصلی ما کسب عنوان قهرمانی نیست
وی در مورد حضور پارس جنوبی در جایگاه دوم جدول و اینکه این تیم به دنبال رسیدن به چه هدفی است، تصریح کرد: ما تا به اینجا ۱۰ امتیاز کسب کرده‌ایم، اما هدف اصلی ما کسب عنوان قهرمانی نیست، بنابراین نگرانی در این خصوص نداریم. ما تیمی تازه‌وارد در لیگ برتر هستیم و همه تلاش خود را می‌کنیم تا در لیگ برتر بمانیم و با کمی تلاش چرا که این کار شدنی نباشد؟ ما همه تلاش خود را برای کسب حداکثر امتیازات به کار می‌گیریم تا جواز حضور در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر را کسب کنیم و در این رقابت‌ها بمانیم.

اگر یک تیم باشیم، باید انتظار نتایج خوبی داشته باشیم
مهاجم پارس جنوبی با اشاره به بازی بعدی این تیم که در خانه استقلال خوزستان خواهد بود، تصریح کرد: می‌دانیم بازی آسانی پیش رو نخواهیم داشت و در هر بازی که به میدان می‌رویم شرایط به همین منوال است. ما خودمان را به خوبی آماده این بازی سخت کرده‌ایم، چون می‌دانیم که بازی سختی در پیش داریم. سعی‌مان را خواهیم کرد تا بهترین بازی‌مان را ارائه دهیم، چون تیم ما کیفیت بالایی دارد، هرچند به حریف‌مان هم احترام می‌گذاریم. اگر روی این بازی تمرکز کنیم و یک تیم باشیم، باید انتظار نتایج خوبی داشته باشیم.

هیچ وقت به عنوان آقای گلی «نه» نمی‌گویم
بهترین گلزن پارس جنوبی در مورد حضورش با سه گل‌زده در صدر جدول گلزنان هفدهمین دوره لیگ برتر گفت: من به بودن در صدر جدول گلزنان فکر نمی‌کنم، اما فکر می‌کنم گل زدن به تیمم کمک می‌کند و این از هر چیز مهم‌تر است. به همین دلیل در هر بازی همه تلاش خود را برای ارائه بهترین بازی به کار می‌گیرم. به همین خاطر است که مرا در ترکیب تیم قرار می‌دهند تا بهترین عملکرد خود را نشان دهم. من هیچ وقت به عنوان آقای گلی «نه» نمی‌گویم و اگر تیمم در لیگ برتر ماندنی شود، آن وقت از کسب این عنوان خوشحال می‌شوم، اما اگر به دسته پایین‌تر سقوط کنیم، به کسب عناوین انفرادی افتخار نمی‌کنم. فکر می‌کنم مهدی طارمی شانس زیادی برای حفظ عنوان آقای گلی مسابقات داشته باشد، چون او در تیمی بسیار خوب حضور دارد و بازیکنان خوبی هم در پرسپولیس کنارش بازی می‌کنند. بنابراین من فکر می‌کنم طارمی می‌تواند عنوان آقای گلی‌اش را تکرار کند.

نانگ در پاسخ به این پرسش که «آیا تعطیلات پس از دیدار مقابل استقلال خوزستان می‌تواند به نفع پارس جنوبی باشد یا خیر؟»، گفت: فکر می‌کنم این وقفه ایجاد شده می‌تواند به سود ما باشد، چون اگر در بازی این هفته نتیجه خوبی کسب کنیم، با روی خوش به دیدار خانواده‌های خود خواهیم رفت و بودن در کنار خانواده هم حس بسیار خوبی است.

سود تعطیلی لیگ برتر بیش از ضررش است
وی در خاتمه تصریح کرد: همان‌طور که ما به‌عنوان یک تیم کنار هم هستیم، این می‌تواند کمی مشکل‌ساز هم بشود، چون ما یک تیم هستیم و خوب است که این پویایی مثبت را حفظ کنیم، اما در هر حال می‌توانیم این رویه را حفظ کنیم، چون کادرفنی خوبی داریم و وقتی هم که از تعطیلات بازگردیم چند روزی فرصت داریم تا خودمان را برای ادامه لیگ آماده کنیم. به‌هر حال سود این تعطیلی لیگ بیشتر از ضررش است، چون به هر حال نیاز داریم که با دیدن اعضای خانواده خود به  لحاظ روحی احیا شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار