اخبار ضد و نقیض در مورد آینده کوتینیو

آینده ستاره برزیلی سرخپوشان مرسی‌ساید همچنان در هاله‌ای از ابهام بوده و شایعات مختلفی در مورد او مطرح است.

، در حالی که به نظر می‌رسد باشگاه لیورپول قصد ندارد فیلیپه کوتینیو، هافبک برزیلی خود را در این تابستان از دست بدهد، شایعه جدایی این بازیکن از این تیم و علاقه‌مندی بارسلونا نسبت به جذب او همچنان مطرح است.

نشریه «تایمز» انگلیس با انتشار گزارشی مدعی شد که باشگاه بارسلونا به اطلاع باشگاه لیورپول رسانده که تا روز یکشنبه موافقت یا عدم موافقت خود را با درخواست ۱۱۸ میلیون پوندی لیورپولی‌ها برای کوتینیو اعلام خواهد کرد . بر این اساس در صورتی که بارسا نتواند این رقم را به لیورپولی‌ها بپردازد، قیدخرید این هافبک برزیلی را خواهد زد.

در اسپانیا، روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا خبر داد که گزینه اول بارسلونا برای جانشینی نیمار همچنان کوتینیوی ۲۵ ساله است و این باشگاه برای رسیدن به توافق با لیورپولی‌ها در تلاش است، این در حالی است که خود این بازیکن برزیلی نیز بر این باور است که سرانجام آنفیلد را ترک خواهد کرد.

نشریه انگلیسی «اکسپرس» نیز مدعی شد بارسلونا پیشنهاد خود برای جذب کوتینیو را تا ۱۳۰ میلیون پوند افزایش خواهد داد، اگرچه رقم مدنظر لیورپول برای فروش هافبک نفوذی‌اش ۱۴۰ میلیون پوند است.

کوتینیو که تا سال ۲۰۲۲ با لیورپول قرارداد دارد، در سال ۲۰۱۳ با ۸.۵ میلیون پوند از اینتر به لیورپول پیوست و فصل گذشته نیز ۱۴ گل به ثمر رساند و ۸ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار