دلیل حضور همسر رئیس فدراسیون ورزش دانشگاهی در چین تایپه چیست؟

بیست و نهمین دوره مسابقات ورزش‌های دانشگاهی درحالی در چین تایپه آغاز شد که حضور همسر رئیس فدراسیون ورزش دانشگاهی ایران باعث ایجاد سؤال شده است.

خبرنگار ورزشی ، بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان در حالی شب گذشته به صورت رسمی در چین تایپه آغاز شد که کاروان ایران در ۸ رشته والیبال، جودو، ووشو، تکواندو، تیر و کمان، والیبال، شمشیربازی و بدمینتون در این مسابقات حضور یافته است.

در این میان  همسر محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی نیز به چین تایپه رفته که این موضوع جای سؤال دارد که چرا رئیس فدراسیون به جای به همراه بردن همسرش یکی از اهالی خانواده ورزش دانشگاهی را عازم این کشور نکرده است. این در شرایطی است که شایعاتی مبنی بر محل تامین هزینه‌های سفر همسر رئیس این فدراسیون وجود دارد و اینکه بردن همسر رئیس فدراسیون به سفرها چندان عرف نیست.

دهخدا در این باره به خبرنگار تسنیم گفت: من از سوی فیزو (فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی جهان)، به چین تایپه دعوت شده‌ام و این اجازه را داشتم که یک نفر را نیز به عنوان میهمان همراه خودم ببرم. علاوه بر من، دکتر ابراهیم و نجمه خدمتی نیز از سوی فیزو به محل برگزاری مسابقات دعوت شدند.

وی افزود: برای همسرم با هزینه شخصی بلیت هواپیما تهیه کردم و هزینه محل اقامت نیز از سوی فیزو پرداخت شده است. در یکی از بهترین هتل‌های چین تایپه و محل حضور مقامات حضور دارم و همسرم نیز میهمان فیزو است. پیش از این هم برخی از دوستان که میهمان فیزو بودند مترجم را همراه خود می‌بردند اما با توجه به آشنایی کامل من با زبان انگلیسی نیاز به همراهی مترجم نداشتم.

رئیس فدراسیون ورزش های دانشگاهی در پایان گفت: در این مورد و برای پاسخگویی اصلا نگران نیستم و مدارک لازم را برای ارائه توضیح در اختیار دارم.

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار