قربانی در موافقت با وزیر ورزش‌ و جوانان:

سلطانی‌فر آرامش را به حوزه ورزش باز گرداند

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس گفت: وزیر ورزش آرامش را به حوزه ورزش برگرداند.

خبرنگار پارلمانی ، محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۹ مرداد) در صحن علنی مجلس در موافقت با مسعود سلطانی‌فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، اظهار داشت: نگاه بسیاری حتی نگاه برخی از خواص و نخبگان به وزارت ورزش، نگاه ورزشی است، در حالی که باید نگاه به این وزارتخانه به عنوان یک دستگاه فرهنگی و متولی ساماندهی جوانان کشور باشد.

وی افزود: رویکرد مسئولان این وزارتخانه باید رویکرد رفع چالش‌ها و موانع پیش‌روی جوانان و ارتقا هویت دینی و فرهنگی آنها و همچنین تقویت مشارکت‌های اجتماعی و تقویت مسئولیت‌پذیری باشد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه با اشاره به رویکرد مسئولان این وزارتخانه در حوزه ورزش، گفت: ارتقا سلامت، توجه به توسعه ورزش روستایی، توسعه ورزش همگانی، توسعه ورزش قهرمانی و همچنین توسعه ارزش‌های اخلاقی باید مورد توجه مسئولان این وزارتخانه باشد.

قربانی با اشاره به ۹ ماه حضور سلطانی‌فر در سمت وزیر ورزش، خاطرنشان کرد: وی در طی این ۹ ماه ارتباط خوبی با نمایندگان مجلس، همچنین ایشان از جمله وزرای میدانی در این دوره کوتاه بود و توانست آرامش را به حوزه ورزش برگرداند، ورزشی که همیشه نگاه به آن سیاسی بود و از این منظر توانست آرامش را به حوزه ورزش برگرداند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه با اشاره به کارنامه کاری سلطانی‌فر، گفت: توجه به بانوان یعنی ایجاد معاونت در حوزه وزارت ورزش، آمایش سرزمین ورزشی براساس، اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی و تقویت روابط بین‌الملل ورزشی از جمله برنامه‌های ایشان در سمت وزیر ورزش بود.

انتهای‌پیام/

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار