در گفت‌وگو با تسنیم

حق‌وردی: جلالی در نتایج ما مقصر نیست/ امیدوارم فولاد را ببریم تا وضعیت‌مان بهتر شود

مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: آقای جلالی به هیچ عنوان مقصر نتایج پیکان نیست و اگر دنبال مقصر باشیم بیشتر باید از بازیکنان صحبت کنیم تا کادرفنی.

حجت حق‌وردی درباره شکست تیمش مقابل سپیدرود به خبرنگار ورزشی گفت: این بازی چندان سخت نبود و سپیدرود حرف خاصی برای گفتن نداشت. ما روی یک غفلت گل خوردیم و متأسفانه مثل بازی‌های گذشته در گل زدن بدشانس بودیم. ۷۰ درصد بازی دست ما بود، ولی نمی‌دانم که چرا تیم ما در گل زدن با بدشانسی مواجه می‌شود.

وی ادامه داد: البته این چیزها در فوتبال ممکن است که پیش بیاید و خیلی از تیم‌های در هفته‌های ابتدایی نتیجه نگرفتند. ما در ادامه شرایط بهتری پیدا کردند. مجید جلالی هم با بازیکنان صحبت کرد و به ما گفت که باید صبور باشیم تا در آینده بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. من امیدوارم که فولاد را شکست بدهیم تا وضعیت پیکان بهتر شود.

مدافع تیم فوتبال پیکان همچنین خاطر نشان کرد: پیکان چند بازیکن تأثیرگذارش را از دست داده است و بازیکنانی که به‌عنوان جانشین انتخاب شدند هنوز نتوانسته‌اند با تیم به صورت کامل هماهنگ شوند. پیکان نیاز به زمان دارد و من مطمئنم که تیم ما آینده خوبی خواهد داشت.

حق‌وردی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان جلالی را مقصر نتایج پیکان دانست، اظهار داشت: من چنین عقیده‌ای ندارم، چون آقا مجید نهایت تلاش خودش را در مورد مسائل فنی انجام می‌دهد. او به هیچ عنوان مقصر نیست و اگر دنبال مقصر باشیم بیشتر باید از بازیکنان صحبت کنیم تا کادرفنی.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار