ترکیب تیم وزنه‌برداری معلولان در مسابقات جهانی مشخص شد

دبیر انجمن وزنه‌برداری معلولان با اعلام برگزاری ششمین و آخرین مرحله تمرینات تیم ملی، از مشخص شدن ترکیب ورزشکاران اعزامی به مسابقات جهانی مکزیک خبر داد.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، سید محمدرضا میرشفیعی اظهار داشت: ششمین و آخرین مرحله از تمرینات تیم ملی وزنه‌برداری جانبازان و معلولین از ۳ شهریور تا ۳ مهر ماه به مدت یک ماه برقرار است و طی این مدت، دو هفته به تمرینات قدرتی و دو هفته بر حفظ قدرت تمرکز داریم. همچینین اصلاح تکنیک برخی از وزنه برداران که در گروه سنی جوانان هستند نیز صورت می گیرد.

وی افزود: در بخش بزرگسالان ۱۳ نفر و در بخش جوانان ۶ نفر برای اعزام در نظر گرفته شدند که همگی از بهترین‌ها هستند. در بخش بزرگسالان با اوزان کامل در مسابقات شرکت می‌کنیم و محسن بختیار در دسته ۵۴ کیلوگرم، هم در بخش جوانان و هم در بخش بزرگسالان وزنه خواهد زد و با احتساب وی، تیم بزرگسالان در همه وزن‌ها نماینده دارد و در برخی از اوزان نیز حتی دو نماینده خواهد داشت.

دبیر انجمن وزنه برداری گفت: تمرینات در دو هفته اول در مجموعه ورزشی کارخانه الیاف برگزار می‌شود و در دوهفته آخر ادامه تمرینات در کمپ تیم های ملی پیگیری خواهد شد.

مانی دهباشی (دسته ۴۹ کیلوگرم)، روح الله رستمی (دسته ۷۲ کیلوگرم)، نادر مرادی (دسته ۷۲ کیلوگرم)، علی حسینی (دسته ۸۰ کیلوگرم)، مجید فرزین (دسته ۸۰ کیلوگرم)، سید حامدصلحی‌پور (دسته ۸۸ کیلوگرم)، علی صادق‌زاده (دسته ۱۰۷ کیلوگرم) از تهران، سامان رضی (دسته ۹۷ کیلوگرم) از گیلان، امیر جعفری (دسته ۵۹ کیلوگرم)، یوسف یوسفی (دسته ۵۹ کیلوگرم) از البرز، صمد عباسی (دسته ۶۵ کیلوگرم) از کرمانشاه، منصور پورمیرزایی (دسته ۱۰۷+ کیلوگرم) از کرمان، سیامند رحمان(دسته ۱۰۷+ کیلوگرم) از آذربایجان غربی، ملی‌پوشان اعزامی در بخش بزرگسالان هستند.

در بخش جوانان نیز علیرضا ایزدی (دسته ۴۹ کیلوگرم) از کرمانشاه، محمد امین ساکت (دسته ۸۸ کیلوگرم) از تهران، امیر بخشی (دسته ۹۷ کیلوگرم) از اصفهان، معین احمدی (در دسته ۱۰۷ کیلوگرم)، از کردستان، محمدرضا رجبی (در دسته ۱۰۷ کیلوگرم) از قزوین و محسن بختیار (در دسته ۵۴ کیلوگرم) از گیلان نمایندگان کشورمان هستند.

علی اصغر رواسی به عنوان سرمربی و علی فخرآور، سیدمحمدرضا میرشفیعی و محمدجواد رازی به عنوان مربیان تیم ملی بر تمرینات این مرحله نظارت دارند و سرپرستی اردو نیز بر عهده محمد امامیان است.

تیم ملی کشورمان ۳ مهر ماه تهران را برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان وزنه برداری، به مقصد مکزیک ترک خواهد کرد.

این مسابقات تا ۱۷ مهر ماه ادامه خواهد یافت و رقابت‌های جوانان طی یک روز انجام می شود و پس از آن مسابقات بخش بزرگسالان برقرار خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار